Companie
Detalii identificare
Nume firmăPANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
Cod unic de înregistrare RO 21898118 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ17/794/2015
EUIDROONRC.J17/794/2015
Data înființării08.06.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1413
Această clasă include:
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea articolelor de imbracaminte
Obiect activitateFabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)
Informații de contact
AdresaAnghel Saligny nr. 92, Lieşti, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
8.586.813
Profit (Lei)
1.782.448
Număr angajați
74
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.586.813 | 1.782.448 | 148.537 | 865.492 | 954.906 | 2.587.617 | 2.813.925 | 74 |
| 2024 | 6.069.947 | 767.707 | 63.976 | 422.004 | 1.008.755 | 518.712 | 1.332.294 | 62 |
| 2023 | 5.045.480 | -334.677 | -27.890 | 678.195 | 41.006 | 690.498 | 61.056 | 70 |
| 2022 | 3.289.093 | 533.809 | 44.484 | 473.418 | 0 | 869.151 | 395.733 | 39 |
| 2021 | 1.983.489 | 15.485 | 1.290 | 1.016.289 | 0 | 878.212 | -138.077 | 11 |
| 2020 | 1.905.465 | 21.369 | 1.781 | 669.333 | 0 | 512.272 | -153.561 | 20 |
| 2019 | 1.206.797 | 39.157 | 3.263 | 545.860 | 13.697 | 289.793 | -176.371 | 26 |
| 2018 | 1.464.542 | 5.946 | 496 | 669.995 | 14.242 | 440.225 | -215.528 | 47 |
| 2017 | 236.956 | 2.083 | 174 | 535.496 | 14.695 | 294.837 | -225.964 | 49 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
63.34%
Lichiditate curentă
2.99
Viteza rotație active
2.42
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
63.34%
Profit net per salariat
24.087 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.76% | 12.65% | -6.63% | 16.23% | 0.78% | 1.12% | 3.24% | 0.41% | 0.88% |
| Marjă profit brut | 23.88% | 15.26% | 0% | 17.43% | 1.76% | 0% | 4.24% | 1.49% | 0.88% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 63.34% | 57.62% | -548.15% | 100% | -11.21% | -13.92% | -22.2% | -2.76% | -0.92% |
| Profit net per salariat | 24.087 Lei | 12.382 Lei | -4.781 Lei | 13.687 Lei | 1.408 Lei | 1.068 Lei | 1.506 Lei | 127 Lei | 43 Lei |
Viteza rotație active
2.42
Viteza rotație stocuri
41.01
Durata medie încasare creanțe
100.54 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.42 | 3.97 | 6.9 | 3.78 | 2.26 | 3.72 | 3.98 | 3.22 | 0.77 |
| Viteza rotație stocuri | 41.01 | 31.25 | 96.03 | 76.35 | 35.09 | 0 | 11.53 | 28.44 | 4.6 |
| Durata medie încasare creanțe | 100.54 zile | 19.09 zile | 34.77 zile | 90.55 zile | 144.14 zile | 0 zile | 55.92 zile | 93.84 zile | 358.25 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 116.038 Lei | 97.902 Lei | 72.078 Lei | 84.336 Lei | 180.317 Lei | 95.273 Lei | 46.415 Lei | 31.160 Lei | 4.836 Lei |
Lichiditate curentă
2.99
Lichiditate imediată
2.75
Pondere active imobilizate
26.96%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.99 | 1.23 | 1.02 | 1.84 | 0.86 | 0.77 | 0.53 | 0.66 | 0.55 |
| Lichiditate imediată | 2.75 | 0.77 | 0.94 | 1.74 | 0.81 | 0.77 | 0.34 | 0.58 | 0.45 |
| Pondere active imobilizate | 26.96% | 66.04% | 5.61% | 0% | 0% | 0% | 4.51% | 3.13% | 4.75% |
| Pondere active circulante | 73.04% | 33.96% | 94.39% | 100% | 100% | 100% | 95.49% | 96.87% | 95.25% |
©Firme.ro