Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOSMABLAND SRL
Cod unic de înregistrare21988512 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ20/896/2007
EUIDROONRC.J20/896/2007
Data înființării25.06.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9002
Această clasă include:
-activităţi suport pentru interpretarea artistică, pentru organizarea in direct de spectacole teatrale, concerte, spectacole de operă sau balet şi alte producţii scenice: -activităţi ale regizorilor, producătorilor, designerilor şi constructorilor de decoruri, maşiniştilor, inginerilor de sunet şi lumini, etc. Această clasă include de asemenea activităţile producătorilor sau organizatorilor de evenimente artistice transmise în direct, cu sau fără facilităţi aferente. Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
-activităţi suport pentru interpretarea artistică, pentru organizarea in direct de spectacole teatrale, concerte, spectacole de operă sau balet şi alte producţii scenice: -activităţi ale regizorilor, producătorilor, designerilor şi constructorilor de decoruri, maşiniştilor, inginerilor de sunet şi lumini, etc. Această clasă include de asemenea activităţile producătorilor sau organizatorilor de evenimente artistice transmise în direct, cu sau fără facilităţi aferente. Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati suport pentru interpretare artistica (spectacole)
Informații de contact
Adresastr. Traian nr. 9, Vulcan, Hunedoara
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
369.156
Profit (Lei)
-36.080
Număr angajați
3
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 369.156 | -36.080 | -3.007 | 358.219 | 489.965 | 3.278 | 135.024 | 3 |
| 2023 | 279.071 | 88.316 | 7.360 | 286.736 | 361.538 | 96.303 | 171.105 | 2 |
| 2022 | 190.487 | 72.303 | 6.025 | 184.646 | 202.642 | 64.792 | 82.788 | 2 |
| 2021 | 56.330 | 15.315 | 1.276 | 99.149 | 97.828 | 11.806 | 10.485 | 1 |
| 2020 | 540 | -33.231 | -2.769 | 78.701 | 26.389 | 47.482 | -4.830 | 1 |
| 2019 | 71.416 | -3.075 | -256 | 52.212 | 34.778 | 45.835 | 28.401 | 4 |
| 2018 | 52.048 | -23.535 | -1.961 | 32.630 | 35.553 | 28.552 | 31.475 | 3 |
| 2017 | 78.915 | 23.674 | 1.973 | 12.325 | 11.421 | 55.915 | 55.011 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-9.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-26.72%
Lichiditate curentă
0.01
Viteza rotație active
0.75
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-9.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-26.72%
Profit net per salariat
-12.027 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -9.77% | 31.65% | 37.96% | 27.19% | -6153.89% | -4.31% | -45.22% | 30% |
| Marjă profit brut | 0% | 32.75% | 38.98% | 29.21% | 0% | 0% | 0% | 30.49% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -26.72% | 51.62% | 87.34% | 100% | 100% | -10.83% | -74.77% | 43.04% |
| Profit net per salariat | -12.027 Lei | 44.158 Lei | 36.152 Lei | 15.315 Lei | -33.231 Lei | -769 Lei | -7.845 Lei | 7.891 Lei |
Viteza rotație active
0.75
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.05 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.75 | 0.61 | 0.71 | 0.51 | 0.01 | 0.89 | 0.81 | 1.17 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 4.38 | 3.17 | 10.52 | 0.01 | 1.71 | 2.05 | 3.1 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.05 zile | 13.66 zile | 6.74 zile | 41.39 zile | 2031.16 zile | 15.36 zile | 21.07 zile | 18.89 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 123.052 Lei | 139.536 Lei | 95.244 Lei | 56.330 Lei | 540 Lei | 17.854 Lei | 17.349 Lei | 26.305 Lei |
Lichiditate curentă
0.01
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
99.34%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.01 | 0.34 | 0.35 | 0.12 | 0.6 | 0.88 | 0.88 | 4.54 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.11 | 0.03 | 0.07 | 0.07 | 0.08 | 0.1 | 2.47 |
| Pondere active imobilizate | 99.34% | 78.97% | 75.77% | 89.23% | 35.72% | 43.14% | 55.46% | 16.96% |
| Pondere active circulante | 0.66% | 21.03% | 24.23% | 10.77% | 64.28% | 56.86% | 44.54% | 83.04% |
©Firme.ro