Companie
Detalii identificare
Nume firmăCRIS RENT DIVERS SRL
Cod unic de înregistrare RO 22003431 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2007001291039
EUIDROONRC.J2007001291039
Data înființării28.06.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
Adresastr. Mioriţei, Oraş Mioveni, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
300.210
Profit (Lei)
62.514
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 300.210 | 62.514 | 5.210 | 20.803 | 2.026 | 202.514 | 187.813 | 1 |
| 2023 | 274.906 | 107.756 | 8.980 | 19.539 | 0 | 217.174 | 199.857 | 1 |
| 2022 | 366.449 | 53.334 | 4.445 | 29.569 | 16.298 | 157.865 | 145.435 | 1 |
| 2021 | 311.860 | 15.327 | 1.277 | 47.870 | 30.505 | 138.441 | 122.676 | 1 |
| 2020 | 286.264 | 748 | 62 | 90.864 | 41.882 | 153.597 | 107.349 | 2 |
| 2019 | 560.525 | 0 | 0 | 157.335 | 59.097 | 253.346 | 163.710 | 4 |
| 2018 | 649.703 | 778 | 65 | 128.601 | 92.820 | 215.256 | 195.395 | 4 |
| 2017 | 700.875 | 88.016 | 7.335 | 46.407 | 61.454 | 167.947 | 194.617 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33.29%
Lichiditate curentă
9.73
Viteza rotație active
1.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33.29%
Profit net per salariat
62.514 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.82% | 39.2% | 14.55% | 4.91% | 0.26% | 0% | 0.12% | 12.56% |
| Marjă profit brut | 22.24% | 40.51% | 15.55% | 5.88% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 33.29% | 53.92% | 36.67% | 12.49% | 0.7% | 0% | 0.4% | 45.23% |
| Profit net per salariat | 62.514 Lei | 107.756 Lei | 53.334 Lei | 15.327 Lei | 374 Lei | 0 Lei | 195 Lei | 22.004 Lei |
Viteza rotație active
1.47
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
57.7 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.47 | 1.27 | 2.1 | 1.85 | 1.46 | 1.79 | 2.11 | 3.06 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 416.52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 57.7 zile | 66.59 zile | 41.51 zile | 23.7 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 300.210 Lei | 274.906 Lei | 366.449 Lei | 311.860 Lei | 143.132 Lei | 140.131 Lei | 162.426 Lei | 175.219 Lei |
Lichiditate curentă
9.73
Lichiditate imediată
9.73
Pondere active imobilizate
0.99%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.73 | 11.11 | 5.34 | 2.89 | 1.69 | 1.61 | 1.67 | 3.62 |
| Lichiditate imediată | 9.73 | 11.08 | 5.34 | 2.89 | 1.69 | 1.61 | 1.67 | 3.62 |
| Pondere active imobilizate | 0.99% | 0% | 9.36% | 18.06% | 21.43% | 18.91% | 30.13% | 26.79% |
| Pondere active circulante | 99.01% | 100% | 90.64% | 81.94% | 78.57% | 81.09% | 69.87% | 73.21% |
©Firme.ro