Companie
Detalii identificare
Nume firmăFANEMES TRADE SRL
Cod unic de înregistrare RO 22075454 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/632/2007
EUIDROONRC.J19/632/2007
Data înființării09.07.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaBrădeşti nr. 294/D, Brădeşti, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
251.904
Profit (Lei)
1.580
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 251.904 | 1.580 | 132 | 59.518 | 29.671 | 408.635 | 378.788 | 1 |
| 2023 | 259.665 | 3.513 | 293 | 86.948 | 51.998 | 412.158 | 377.208 | 2 |
| 2022 | 183.376 | 0 | 0 | 108.362 | 80.579 | 401.478 | 373.695 | 2 |
| 2021 | 389.617 | 0 | 0 | 7.089 | 112.368 | 398.757 | 504.036 | 2 |
| 2020 | 57.424 | 0 | 0 | 9.149 | 112.522 | 409.345 | 512.718 | 2 |
| 2019 | 170.004 | 0 | 0 | 5.667 | 75.315 | 530.513 | 600.161 | 1 |
| 2018 | 100.165 | 9.935 | 828 | 4.970 | 88.575 | 542.087 | 625.692 | 1 |
| 2017 | 514.522 | 293.074 | 24.423 | 7.581 | 98.986 | 524.352 | 615.757 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.42%
Lichiditate curentă
6.87
Viteza rotație active
0.57
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.42%
Profit net per salariat
1.580 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.63% | 1.35% | 0% | 0% | 0% | 0% | 9.92% | 56.96% |
| Marjă profit brut | 1.58% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.42% | 0.93% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.59% | 47.6% |
| Profit net per salariat | 1.580 Lei | 1.757 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 9.935 Lei | 293.074 Lei |
Viteza rotație active
0.57
Viteza rotație stocuri
0.86
Durata medie încasare creanțe
54.6 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.57 | 0.56 | 0.38 | 0.76 | 0.11 | 0.28 | 0.16 | 0.83 |
| Viteza rotație stocuri | 0.86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 54.6 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 251.904 Lei | 129.833 Lei | 91.688 Lei | 194.809 Lei | 28.712 Lei | 170.004 Lei | 100.165 Lei | 514.522 Lei |
Lichiditate curentă
6.87
Lichiditate imediată
1.94
Pondere active imobilizate
6.77%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.87 | 4.74 | 3.7 | 56.25 | 44.74 | 93.61 | 109.07 | 69.17 |
| Lichiditate imediată | 1.94 | 4.74 | 3.7 | 56.25 | 44.74 | 93.61 | 109.07 | 69.17 |
| Pondere active imobilizate | 6.77% | 11.2% | 16.72% | 21.98% | 21.56% | 12.43% | 14.04% | 15.88% |
| Pondere active circulante | 93.23% | 88.8% | 83.28% | 78.02% | 78.44% | 87.57% | 85.96% | 84.12% |
©Firme.ro