Companie
Detalii identificare
Nume firmăICSS FIRE SYSTEMS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 22099860 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ21/400/2007
EUIDROONRC.J21/400/2007
Data înființării12.07.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8020
Această clasă include:
-monitorizarea sau supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de alarmă, cum ar fi alarmele antiefracţie şi de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea lor -instalarea, repararea, reconstruirea şi reglarea dispozitivelor de blocare mecanice sau electronice, a safe-urilor şi caselor de bani în vederea monitorizării ulterioare (inclusiv de la distanţă) Unităţile care desfăşoară aceste activităţi se pot angaja de asemenea în vânzarea sistemelor de securizare, a dispozitivelor de blocare mecanice sau electronice, a safe-urilor şi caselor de bani Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de securizare, cum ar fi alarmele antiefracţie şi de semnalizare a incendiilor, fără monitorizarea ulterioară,
4321 -vânzarea cu amănuntul a sistemelor electrice de securizare, a dispozitivelor de blocare mecanice sau electronice, a safe-urilor şi caselor de bani prin magazine specializate, fără servicii de monitorizare, instalare sau întreţinere,
4759 -consultanţă în probleme de securizare,
7490 -activităţi de ordine şi siguranţa publică,
8424 -asigurarea serviciilor de multiplicare a cheilor,
9529
-monitorizarea sau supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de alarmă, cum ar fi alarmele antiefracţie şi de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea lor -instalarea, repararea, reconstruirea şi reglarea dispozitivelor de blocare mecanice sau electronice, a safe-urilor şi caselor de bani în vederea monitorizării ulterioare (inclusiv de la distanţă) Unităţile care desfăşoară aceste activităţi se pot angaja de asemenea în vânzarea sistemelor de securizare, a dispozitivelor de blocare mecanice sau electronice, a safe-urilor şi caselor de bani Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de securizare, cum ar fi alarmele antiefracţie şi de semnalizare a incendiilor, fără monitorizarea ulterioară,
4321 -vânzarea cu amănuntul a sistemelor electrice de securizare, a dispozitivelor de blocare mecanice sau electronice, a safe-urilor şi caselor de bani prin magazine specializate, fără servicii de monitorizare, instalare sau întreţinere,
4759 -consultanţă în probleme de securizare,
7490 -activităţi de ordine şi siguranţa publică,
8424 -asigurarea serviciilor de multiplicare a cheilor,
9529
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de investigatii si protectie
Obiect activitateActivitati de servicii privind sistemele de securizare
Informații de contact
AdresaG-Ral Gheorghe Magheru nr. 46A, Slobozia, Ialomiţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
2.142.444
Profit (Lei)
576.479
Număr angajați
5
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.142.444 | 576.479 | 48.040 | 2.223.498 | 1.369.395 | 2.670.483 | 1.816.380 | 5 |
| 2024 | 1.878.979 | 374.673 | 31.223 | 1.655.289 | 1.123.729 | 2.021.460 | 1.489.900 | 4 |
| 2023 | 1.119.950 | 246.741 | 20.562 | 1.488.390 | 764.907 | 1.838.710 | 1.115.227 | 2 |
| 2022 | 1.105.525 | 414.970 | 34.581 | 444.129 | 100.172 | 1.462.442 | 1.118.485 | 2 |
| 2021 | 669.495 | 23.153 | 1.929 | 339.957 | 44.204 | 999.269 | 703.516 | 3 |
| 2020 | 377.255 | 96.963 | 8.080 | 315.238 | 16.558 | 979.287 | 680.607 | 3 |
| 2019 | 376.393 | 119.304 | 9.942 | 304.530 | 15.182 | 872.991 | 583.643 | 3 |
| 2018 | 489.243 | 145.247 | 12.104 | 338.353 | 37.144 | 765.548 | 464.339 | 4 |
| 2017 | 728.384 | 226.976 | 18.915 | 457.283 | 53.430 | 722.945 | 319.092 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
26.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31.74%
Lichiditate curentă
1.2
Viteza rotație active
0.53
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
26.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31.74%
Profit net per salariat
115.296 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 26.91% | 19.94% | 22.03% | 37.54% | 3.46% | 25.7% | 31.7% | 29.69% | 31.16% |
| Marjă profit brut | 31.34% | 22.56% | 22.94% | 38.36% | 4.37% | 26.74% | 32.77% | 30.74% | 32.2% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 31.74% | 25.15% | 22.12% | 37.1% | 3.29% | 14.25% | 20.44% | 31.28% | 71.13% |
| Profit net per salariat | 115.296 Lei | 93.668 Lei | 123.371 Lei | 207.485 Lei | 7.718 Lei | 32.321 Lei | 39.768 Lei | 36.312 Lei | 45.395 Lei |
Viteza rotație active
0.53
Viteza rotație stocuri
1.44
Durata medie încasare creanțe
79.52 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.53 | 0.6 | 0.43 | 0.71 | 0.64 | 0.38 | 0.42 | 0.61 | 0.94 |
| Viteza rotație stocuri | 1.44 | 2.57 | 1.94 | 3.01 | 1.85 | 1.02 | 1.66 | 3.38 | 6.27 |
| Durata medie încasare creanțe | 79.52 zile | 83.04 zile | 138.17 zile | 117.8 zile | 188.44 zile | 290.98 zile | 269.24 zile | 225.88 zile | 145.96 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 428.489 Lei | 469.745 Lei | 559.975 Lei | 552.763 Lei | 223.165 Lei | 125.752 Lei | 125.464 Lei | 122.311 Lei | 145.677 Lei |
Lichiditate curentă
1.2
Lichiditate imediată
0.53
Pondere active imobilizate
33.9%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.2 | 1.22 | 1.24 | 3.29 | 2.94 | 3.11 | 2.87 | 2.26 | 1.58 |
| Lichiditate imediată | 0.53 | 0.78 | 0.85 | 2.47 | 1.88 | 1.94 | 2.12 | 1.83 | 1.33 |
| Pondere active imobilizate | 33.9% | 35.73% | 29.38% | 6.41% | 4.24% | 1.66% | 1.71% | 4.63% | 6.88% |
| Pondere active circulante | 66.1% | 64.27% | 70.62% | 93.59% | 95.76% | 98.34% | 98.29% | 95.37% | 93.12% |
©Firme.ro