Companie
Detalii identificare
Nume firmăFAST FORWARD EDITORIAL SRL
Cod unic de înregistrare RO 22124565 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/669/2007
EUIDROONRC.J19/669/2007
Data înființării17.07.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7312
Această clasă include:
-servicii de reprezentare media, adică vânzarea sau revânzarea timpului şi spaţiului pentru diverse mijloace media care solicită publicitate Această clasă exclude: -vânzarea timpului sau spaţiului de publicitate direct de către proprietarii timpului sau spaţiului (editori),
clasa de activitate corespunzătoare -activităţi de relaţii publice,
7021
-servicii de reprezentare media, adică vânzarea sau revânzarea timpului şi spaţiului pentru diverse mijloace media care solicită publicitate Această clasă exclude: -vânzarea timpului sau spaţiului de publicitate direct de către proprietarii timpului sau spaţiului (editori),
clasa de activitate corespunzătoare -activităţi de relaţii publice,
7021
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorPublicitate si activitati de studiere a pietei
Obiect activitateServicii de reprezentare media
Informații de contact
Adresastr. Kiss Gergely nr. 26, Odorheiu Secuiesc, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
263.598
Profit (Lei)
35.769
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 263.598 | 35.769 | 2.981 | 24.535 | 102.487 | 129.544 | 210.033 | 1 |
| 2023 | 600.109 | 260.981 | 21.748 | 41.976 | 21.010 | 281.360 | 261.221 | 1 |
| 2022 | 118.498 | 51.759 | 4.313 | 33.024 | 22.070 | 90.461 | 80.244 | 1 |
| 2021 | 113.979 | 41.140 | 3.428 | 44.774 | 14.353 | 57.245 | 28.485 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 81.306 | 127 | 67.746 | -12.655 | 1 |
| 2019 | 55.457 | 0 | 0 | 77.116 | 9.406 | 109.237 | 42.430 | 1 |
| 2018 | 248.977 | 73.071 | 6.089 | 56.641 | 19.640 | 143.378 | 106.491 | 2 |
| 2017 | 180.422 | 39.075 | 3.256 | 66.422 | 29.714 | 70.016 | 33.420 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
13.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.03%
Lichiditate curentă
5.28
Viteza rotație active
1.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.03%
Profit net per salariat
35.769 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.57% | 43.49% | 43.68% | 36.09% | 0% | 0% | 29.35% | 21.66% |
| Marjă profit brut | 14.42% | 44.29% | 45.32% | 38.44% | 0% | 0% | 30.25% | 22.95% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 17.03% | 99.91% | 64.5% | 100% | 0% | 0% | 68.62% | 100% |
| Profit net per salariat | 35.769 Lei | 260.981 Lei | 51.759 Lei | 41.140 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 36.536 Lei | 19.538 Lei |
Viteza rotație active
1.14
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
103.82 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.14 | 1.98 | 1.05 | 1.59 | 0 | 0.47 | 1.53 | 1.81 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 3333.94 | 0 | 2150.55 | 0 | 1046.36 | 4697.68 | 3404.19 |
| Durata medie încasare creanțe | 103.82 zile | 49.65 zile | 191.06 zile | 137.58 zile | 0 | 410.31 zile | 91.57 zile | 104.54 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 263.598 Lei | 600.109 Lei | 118.498 Lei | 113.979 Lei | 0 Lei | 55.457 Lei | 124.489 Lei | 90.211 Lei |
Lichiditate curentă
5.28
Lichiditate imediată
5.28
Pondere active imobilizate
44.17%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.28 | 6.7 | 2.74 | 1.28 | 0.83 | 1.42 | 2.53 | 1.05 |
| Lichiditate imediată | 5.28 | 6.7 | 2.74 | 1.28 | 0.83 | 1.42 | 2.53 | 1.05 |
| Pondere active imobilizate | 44.17% | 6.95% | 19.61% | 20.05% | 0.19% | 7.93% | 12.05% | 29.79% |
| Pondere active circulante | 55.83% | 93.05% | 80.39% | 79.95% | 99.81% | 92.07% | 87.95% | 70.21% |
©Firme.ro