Companie
Detalii identificare
Nume firmăMJ CONSTRUCT SRL
Cod unic de înregistrare RO 22286516 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2007001071158
EUIDROONRC.J2007001071158
Data înființării20.08.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaFermierilor nr. 87, Sat Ulmi | Comuna Ulmi, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
49.002
Profit (Lei)
-6.810
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49.002 | -6.810 | -568 | 361.301 | 0 | 3.068 | -358.233 | 1 |
| 2024 | 47.597 | -4.178 | -348 | 360.634 | 0 | 9.211 | -351.423 | 1 |
| 2023 | 22.870 | 0 | 0 | 359.312 | 0 | 12.067 | -347.245 | 1 |
| 2022 | 12.828 | 0 | 0 | 326.065 | 0 | 3.191 | -322.874 | 1 |
| 2021 | 15.878 | 0 | 0 | 298.161 | 0 | 1.279 | -296.882 | 1 |
| 2020 | 8.664 | 0 | 0 | 277.287 | 0 | 2.502 | -274.785 | 1 |
| 2019 | 13.681 | 0 | 0 | 249.963 | 0 | 1.409 | -248.554 | 1 |
| 2018 | 10.044 | 0 | 0 | 234.249 | 0 | 10.625 | -223.624 | 1 |
| 2017 | 15.656 | 0 | 0 | 209.026 | 0 | 10.991 | -198.035 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-13.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.9%
Lichiditate curentă
0.01
Viteza rotație active
15.97
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-13.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.9%
Profit net per salariat
-6.810 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -13.9% | -8.78% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.9% | 1.19% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -6.810 Lei | -4.178 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
15.97
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
6.28 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 15.97 | 5.17 | 1.9 | 4.02 | 12.41 | 3.46 | 9.71 | 0.95 | 1.42 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | -95.29 | -53.45 | -66.16 | -36.1 | -57 | -41.85 | -65.23 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.28 zile | 7.36 zile | 17.67 zile | 26.63 zile | 20.8 zile | 49.88 zile | 30.44 zile | 373.5 zile | 239.01 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 49.002 Lei | 47.597 Lei | 22.870 Lei | 12.828 Lei | 15.878 Lei | 8.664 Lei | 13.681 Lei | 10.044 Lei | 15.656 Lei |
Lichiditate curentă
0.01
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.01 | 0.03 | 0.03 | 0.01 | 0 | 0.01 | 0.01 | 0.05 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.03 | 0.03 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.05 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro