Companie
Detalii identificare
Nume firmăP & P DESIGN SRL
Cod unic de înregistrare22474145 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2007004222126
EUIDROONRC.J2007004222126
Data înființării27.09.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5190
Aceasta clasa CAEN se refera la activitati de comert cu ridicata al altor produse, care nu sunt incluse in alte categorii.
Industrie
A
Sector51
Obiect activitateComerț cu ridicata al altor produse
Informații de contact
Adresastr. Donath nr. 146A, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
60.000
Profit (Lei)
-853
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 60.000 | -853 | -71 | 11.325 | 0 | 26.006 | 14.681 | 1 |
| 2023 | 60.000 | 5.423 | 452 | 7.321 | 0 | 35.355 | 28.034 | 1 |
| 2022 | 57.600 | 4.098 | 342 | 7.618 | 0 | 30.229 | 22.611 | 2 |
| 2021 | 50.400 | 6.723 | 560 | 6.817 | 0 | 25.330 | 18.513 | 1 |
| 2020 | 50.499 | 5.989 | 499 | 7.226 | 0 | 19.017 | 11.791 | 1 |
| 2019 | 51.197 | 12.490 | 1.041 | 98.836 | 591 | 104.046 | 5.801 | 1 |
| 2018 | 91.280 | 47.798 | 3.983 | 5.396 | 1.236 | 89.470 | 85.310 | 0 |
| 2017 | 163.522 | 35.625 | 2.969 | 17.588 | 14.382 | 40.719 | 37.513 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-1.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.81%
Lichiditate curentă
2.3
Viteza rotație active
2.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.81%
Profit net per salariat
-853 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1.42% | 9.04% | 7.11% | 13.34% | 11.86% | 24.4% | 52.36% | 21.79% |
| Marjă profit brut | 0% | 10.04% | 8.11% | 14.21% | 12.78% | 25.53% | 53.65% | 22.82% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -5.81% | 19.34% | 18.12% | 36.32% | 50.79% | 100% | 56.03% | 94.97% |
| Profit net per salariat | -853 Lei | 5.423 Lei | 2.049 Lei | 6.723 Lei | 5.989 Lei | 12.490 Lei | n/a | 35.625 Lei |
Viteza rotație active
2.31
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.31 | 1.7 | 1.91 | 1.99 | 2.66 | 0.49 | 1.01 | 2.97 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0.51 zile | 0 zile | 0 zile | 20.28 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 60.000 Lei | 60.000 Lei | 28.800 Lei | 50.400 Lei | 50.499 Lei | 51.197 Lei | n/a | 163.522 Lei |
Lichiditate curentă
2.3
Lichiditate imediată
2.3
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.3 | 4.83 | 3.97 | 3.72 | 2.63 | 1.05 | 16.58 | 2.32 |
| Lichiditate imediată | 2.3 | 4.83 | 3.97 | 3.72 | 2.63 | 1.05 | 16.58 | 2.32 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.56% | 1.36% | 26.1% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.44% | 98.64% | 73.9% |
©Firme.ro