Companie
Detalii identificare
Nume firmăYNA & MCM AGENCY SRL
Cod unic de înregistrare22527584 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2007002017036
EUIDROONRC.J2007002017036
Data înființării08.10.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaGriviţei, Loc. Piteşti | Municipiul Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
140.199
Profit (Lei)
39.800
Număr angajați
0
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 140.199 | 39.800 | 3.317 | 876 | 0 | 41.926 | 41.050 | 0 |
| 2024 | 127.734 | 35.250 | 2.938 | 25.735 | 0 | 62.235 | 36.500 | 1 |
| 2023 | 131.119 | 47.988 | 3.999 | 3.098 | 0 | 715.924 | 712.826 | 1 |
| 2022 | 123.238 | 73.401 | 6.117 | 2.815 | 0 | 667.654 | 664.839 | 1 |
| 2021 | 163.606 | 126.013 | 10.501 | 2.640 | 0 | 594.078 | 591.438 | 0 |
| 2020 | 86.184 | 64.896 | 5.408 | 5.204 | 0 | 470.629 | 465.425 | 0 |
| 2019 | 132.502 | 115.418 | 9.618 | 1.503 | 0 | 402.032 | 400.529 | 0 |
| 2018 | 115.900 | 99.574 | 8.298 | 5.305 | 0 | 290.416 | 285.111 | 0 |
| 2017 | 109.573 | 94.266 | 7.856 | 65.256 | 0 | 250.793 | 185.537 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.95%
Lichiditate curentă
47.86
Viteza rotație active
3.34
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.95%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.39% | 27.6% | 36.6% | 59.56% | 77.02% | 75.3% | 87.11% | 85.91% | 86.03% |
| Marjă profit brut | 34.43% | 32.98% | 37.6% | 62% | 80.1% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 96.95% | 96.58% | 6.73% | 11.04% | 21.31% | 13.94% | 28.82% | 34.92% | 50.81% |
| Profit net per salariat | n/a | 35.250 Lei | 47.988 Lei | 73.401 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
3.34
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
102.9 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.34 | 2.05 | 0.18 | 0.18 | 0.28 | 0.18 | 0.33 | 0.4 | 0.44 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 102.9 zile | 13.08 zile | 2.95 zile | 2.13 zile | 1.6 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 127.734 Lei | 131.119 Lei | 123.238 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
47.86
Lichiditate imediată
47.86
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 47.86 | 2.42 | 231.09 | 237.18 | 225.03 | 90.44 | 267.49 | 54.74 | 3.84 |
| Lichiditate imediată | 47.86 | 2.42 | 231.09 | 237.18 | 225.03 | 90.44 | 267.49 | 54.74 | 3.84 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro