Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONTACT CONSTRUCT SRL
Cod unic de înregistrare RO 22718509 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/21109/2007
EUIDROONRC.J40/21109/2007
Data înființării09.11.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4540
Această clasă include:
-vânzarea cu ridicata şi cu amănuntul a motocicletelor, inclusiv a motoretelor -vânzarea cu ridicata şi cu amănuntul, inclusiv prin agenţi comisionari şi case de comenzi prin poştă, de piese şi accesorii pentru motociclete -întreţinerea şi repararea motocicletelor Această clasă exclude: -vânzarea cu ridicata de biciclete, a pieselor şi accesoriilor aferente,
4649 -vânzarea cu amănuntul de biciclete, a pieselor şi accesoriilor aferente,
4764 -închirierea de motociclete,
7739 -repararea şi întreţinerea bicicletelor,
9529
-vânzarea cu ridicata şi cu amănuntul a motocicletelor, inclusiv a motoretelor -vânzarea cu ridicata şi cu amănuntul, inclusiv prin agenţi comisionari şi case de comenzi prin poştă, de piese şi accesorii pentru motociclete -întreţinerea şi repararea motocicletelor Această clasă exclude: -vânzarea cu ridicata de biciclete, a pieselor şi accesoriilor aferente,
4649 -vânzarea cu amănuntul de biciclete, a pieselor şi accesoriilor aferente,
4764 -închirierea de motociclete,
7739 -repararea şi întreţinerea bicicletelor,
9529
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu motociclete, piese si accesorii aferente; intretinerea si repararea motocicletelor
Informații de contact
AdresaGeorge Folescu nr. 32, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
21.670
Profit (Lei)
-1.504
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 21.670 | -1.504 | -125 | 199.160 | 19.134 | 397 | -179.629 | 1 |
| 2023 | 49.939 | 142.187 | 11.849 | 251.532 | 31.312 | 42.851 | -177.369 | 1 |
| 2022 | 60.983 | 273.579 | 22.798 | 448.235 | 42.073 | 86.605 | -319.557 | 1 |
| 2021 | 87.007 | 0 | 0 | 745.986 | 4.704 | 148.146 | -593.136 | 0 |
| 2020 | 60.566 | 0 | 0 | 701.547 | 2.924 | 121.462 | -577.161 | 0 |
| 2019 | 28.196 | 0 | 0 | 754.725 | 8.643 | 175.933 | -570.149 | 1 |
| 2018 | 94.185 | 0 | 0 | 751.534 | 9.628 | 196.984 | -544.922 | 1 |
| 2017 | 11.745 | 1.022 | 85 | 758.335 | 14.442 | 238.961 | -504.932 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-6.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.84%
Lichiditate curentă
0
Viteza rotație active
1.11
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-6.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.84%
Profit net per salariat
-1.504 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -6.94% | 284.72% | 448.62% | 0% | 0% | 0% | 0% | 8.7% |
| Marjă profit brut | 0% | 288.53% | 456.14% | 0% | 0% | 0% | 0% | 16.04% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.84% | -80.16% | -85.61% | 0% | 0% | 0% | 0% | -0.2% |
| Profit net per salariat | -1.504 Lei | 142.187 Lei | 273.579 Lei | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.11
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.11 | 0.67 | 0.47 | 0.57 | 0.49 | 0.15 | 0.46 | 0.05 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 3.83 | 0.77 | 0.59 | 0.5 | 0.16 | 0.48 | 0.05 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 18.88 zile | 1.92 zile | 2.98 zile | 2.07 zile | 13.9 zile | 3.57 zile | 26.04 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 21.670 Lei | 49.939 Lei | 60.983 Lei | n/a | n/a | 28.196 Lei | 94.185 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
97.97%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0.17 | 0.19 | 0.2 | 0.17 | 0.23 | 0.26 | 0.32 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0.12 | 0.02 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 97.97% | 42.22% | 32.7% | 3.08% | 2.35% | 4.68% | 4.66% | 5.7% |
| Pondere active circulante | 2.03% | 57.78% | 67.3% | 96.92% | 97.65% | 95.32% | 95.34% | 94.3% |
©Firme.ro