Companie
Detalii identificare
Nume firmăARISTO PROPERTY MANAGEMENT SRL
Cod unic de înregistrare22749181 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/21479/2007
EUIDROONRC.J40/21479/2007
Data înființării15.11.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6832
Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAdministrarea imobilelor pe baza de comision sau contract
Informații de contact
Adresastr. Smîrdan nr. 18, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Social Media
Email
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
276.922
Profit (Lei)
23.381
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 276.922 | 23.381 | 1.948 | 153.327 | 2.975 | 172.461 | 23.981 | 1 |
| 2023 | 278.733 | 71.686 | 5.974 | 120.745 | 0 | 193.031 | 72.286 | 2 |
| 2022 | 296.262 | 83.556 | 6.963 | 192.020 | 770 | 275.406 | 84.156 | 2 |
| 2021 | 284.788 | 95.118 | 7.927 | 105.596 | 0 | 201.314 | 95.718 | 3 |
| 2020 | 244.687 | 72.506 | 6.042 | 120.809 | 0 | 193.915 | 73.106 | 3 |
| 2019 | 279.114 | 46.225 | 3.852 | 73.673 | 308 | 217.946 | 144.581 | 3 |
| 2018 | 251.647 | 16.923 | 1.410 | 75.193 | 0 | 173.549 | 98.356 | 3 |
| 2017 | 187.850 | 34.267 | 2.856 | 8.853 | 924 | 89.362 | 81.433 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.5%
Lichiditate curentă
1.12
Viteza rotație active
1.58
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.5%
Profit net per salariat
23.381 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.44% | 25.72% | 28.2% | 33.4% | 29.63% | 16.56% | 6.72% | 18.24% |
| Marjă profit brut | 12.84% | 26.69% | 29.18% | 34.18% | 30.45% | 17.46% | 7.67% | 19.24% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.5% | 99.17% | 99.29% | 99.37% | 99.18% | 31.97% | 17.21% | 42.08% |
| Profit net per salariat | 23.381 Lei | 35.843 Lei | 41.778 Lei | 31.706 Lei | 24.169 Lei | 15.408 Lei | 5.641 Lei | 11.422 Lei |
Viteza rotație active
1.58
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
107.86 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.58 | 1.44 | 1.07 | 1.41 | 1.26 | 1.28 | 1.45 | 2.08 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 107.86 zile | 146.34 zile | 299.61 zile | 200.9 zile | 214.97 zile | 184.21 zile | 159.17 zile | 197.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 276.922 Lei | 139.367 Lei | 148.131 Lei | 94.929 Lei | 81.562 Lei | 93.038 Lei | 83.882 Lei | 62.617 Lei |
Lichiditate curentă
1.12
Lichiditate imediată
1.12
Pondere active imobilizate
1.7%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.12 | 1.6 | 1.43 | 1.91 | 1.61 | 2.96 | 2.31 | 10.09 |
| Lichiditate imediată | 1.12 | 1.6 | 1.43 | 1.91 | 1.61 | 2.96 | 2.31 | 10.09 |
| Pondere active imobilizate | 1.7% | 0% | 0.28% | 0% | 0% | 0.14% | 0% | 1.02% |
| Pondere active circulante | 98.3% | 100% | 99.72% | 100% | 100% | 99.86% | 100% | 98.98% |
©Firme.ro