Companie
Detalii identificare
Nume firmăTONI PRODUCTION S.R.L.
Cod unic de înregistrare22776836 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/4954/2007
EUIDROONRC.J12/4954/2007
Data înființării20.11.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5911
Această clasă include:
-activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune (seriale de televiziune, documentare, etc.) sau reclame de televiziune.
Această clasă include de asemenea:
-activităţile arhivelor de filme, etc. Această clasă exclude: -copierea de filme (cu excepţia reproducerii filmelor cinematografice pentru distribuţia în cinematografe) precum şi reproducerea benzilor magnetice audio şi video, CD-uri sau DVD-uri după original,
1820 -comerţ cu ridicata a benzilor video, CD-urilor şi DVD-urilor înregistrate,
4643 -comerţ cu ridicata a benzilor video şi a CD-urilor neînregistrate,
4652 -comerţ cu amănuntul de benzi video, CD-uri, DVD-uri,
4763 -activităţi de post producţie,
5912 -înregistrări audio şi înregistrarea pe bandă a cărţilor
5920 -activităţi de difuzare de programe de televiziune,
602 -crearea unui program complet al unui canal de televiziune,
602 -prelucrarea filmelor, alta decât pentru industria cinematografică,
7420 -activităţi ale agenţiilor sau agenţilor pentru personalul din domeniul artistic sau teatral,
7490 -închirierea casetelor video, DVD-urilor, publicului general,
7722 -captarea în circuit închis, în timp real a transmisiilor televizate in direct, şedinţelor, conferinţelor, etc.,
8299 -activităţi independente (pe cont propriu) ale actorilor, realizatorilor de desene animate, regizorilor, consultanţilor şi a altor specialişti din domeniu,
900
-activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune (seriale de televiziune, documentare, etc.) sau reclame de televiziune.
Această clasă include de asemenea:
-activităţile arhivelor de filme, etc. Această clasă exclude: -copierea de filme (cu excepţia reproducerii filmelor cinematografice pentru distribuţia în cinematografe) precum şi reproducerea benzilor magnetice audio şi video, CD-uri sau DVD-uri după original,
1820 -comerţ cu ridicata a benzilor video, CD-urilor şi DVD-urilor înregistrate,
4643 -comerţ cu ridicata a benzilor video şi a CD-urilor neînregistrate,
4652 -comerţ cu amănuntul de benzi video, CD-uri, DVD-uri,
4763 -activităţi de post producţie,
5912 -înregistrări audio şi înregistrarea pe bandă a cărţilor
5920 -activităţi de difuzare de programe de televiziune,
602 -crearea unui program complet al unui canal de televiziune,
602 -prelucrarea filmelor, alta decât pentru industria cinematografică,
7420 -activităţi ale agenţiilor sau agenţilor pentru personalul din domeniul artistic sau teatral,
7490 -închirierea casetelor video, DVD-urilor, publicului general,
7722 -captarea în circuit închis, în timp real a transmisiilor televizate in direct, şedinţelor, conferinţelor, etc.,
8299 -activităţi independente (pe cont propriu) ale actorilor, realizatorilor de desene animate, regizorilor, consultanţilor şi a altor specialişti din domeniu,
900
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune; inregistrari audio si activitati de editare muzicala
Obiect activitateActivitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune
Informații de contact
Adresastr. Între Lacuri nr. 61A, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
128.425
Profit (Lei)
2.682
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 128.425 | 2.682 | 224 | 80.337 | 138.151 | 10.551 | 75.341 | 1 |
| 2023 | 146.350 | 30.480 | 2.540 | 13.302 | 0 | 120.050 | 106.959 | 1 |
| 2022 | 120.629 | 56.082 | 4.674 | 2.682 | 60 | 98.662 | 96.040 | 1 |
| 2021 | 72.415 | 8.923 | 744 | 11.953 | 25.597 | 50.524 | 64.168 | 1 |
| 2020 | 30.130 | 0 | 0 | 30.458 | 41.858 | 43.645 | 55.045 | 1 |
| 2019 | 77.561 | 1.514 | 126 | 44.946 | 57.929 | 50.421 | 63.404 | 1 |
| 2018 | 80.757 | 25.811 | 2.151 | 70.090 | 74.097 | 57.883 | 61.890 | 1 |
| 2017 | 44.847 | 35.839 | 2.987 | 2.577 | 0 | 38.656 | 36.079 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.56%
Lichiditate curentă
0.13
Viteza rotație active
0.86
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.56%
Profit net per salariat
2.682 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.09% | 20.83% | 46.49% | 12.32% | 0% | 1.95% | 31.96% | 79.91% |
| Marjă profit brut | 3.04% | 21.68% | 50.3% | 15.13% | 0% | 5.13% | 34.96% | 82.93% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 3.56% | 28.5% | 58.39% | 13.91% | 0% | 2.39% | 41.7% | 99.33% |
| Profit net per salariat | 2.682 Lei | 30.480 Lei | 56.082 Lei | 8.923 Lei | 0 Lei | 1.514 Lei | 25.811 Lei | 35.839 Lei |
Viteza rotație active
0.86
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
10 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.86 | 1.22 | 1.22 | 0.95 | 0.35 | 0.72 | 0.61 | 1.16 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48.56 | 1149.92 |
| Durata medie încasare creanțe | 10 zile | 233.6 zile | 191.69 zile | 247.45 zile | 440.62 zile | 167.81 zile | 191.58 zile | 280.62 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 128.425 Lei | 146.350 Lei | 120.629 Lei | 72.415 Lei | 30.130 Lei | 77.561 Lei | 80.757 Lei | 44.847 Lei |
Lichiditate curentă
0.13
Lichiditate imediată
0.13
Pondere active imobilizate
92.9%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.13 | 9.02 | 36.79 | 4.23 | 1.43 | 1.12 | 0.83 | 15 |
| Lichiditate imediată | 0.13 | 9.02 | 36.79 | 4.23 | 1.43 | 1.12 | 0.8 | 14.99 |
| Pondere active imobilizate | 92.9% | 0% | 0.06% | 33.63% | 48.96% | 53.46% | 56.14% | 0% |
| Pondere active circulante | 7.1% | 100% | 99.94% | 66.37% | 51.04% | 46.54% | 43.86% | 100% |
©Firme.ro