Companie
Detalii identificare
Nume firmăGHECO TOUR SRL
Cod unic de înregistrare22797324 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/3978/2007
EUIDROONRC.J13/3978/2007
Data înființării23.11.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7912
Această clasă include:
-activităţi de pregătire a excursiilor ce sunt vândute prin intermediul agenţiilor de turism sau direct de către tur- operatori. Excursiile pot include unul sau mai multe din următoarele servicii: -transport -cazare -masă -vizite la muzee, monumente de interes istoric sau cultural, participarea la evenimente teatrale, muzicale sau sportive.
-activităţi de pregătire a excursiilor ce sunt vândute prin intermediul agenţiilor de turism sau direct de către tur- operatori. Excursiile pot include unul sau mai multe din următoarele servicii: -transport -cazare -masă -vizite la muzee, monumente de interes istoric sau cultural, participarea la evenimente teatrale, muzicale sau sportive.
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateActivitati ale tur-operatorilor
Informații de contact
Adresastr. N.balcescu nr. 6, Eforie Nord, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
42.442
Profit (Lei)
-6.943
Număr angajați
0
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.442 | -6.943 | -579 | 47.105 | 31.307 | 19.068 | 3.270 | 0 |
| 2024 | 102.052 | -90.988 | -7.582 | 51.400 | 39.087 | 22.526 | 10.213 | 1 |
| 2023 | 109.181 | 555 | 46 | 27.025 | 50.386 | 77.840 | 101.201 | 1 |
| 2022 | 89.308 | 17.598 | 1.467 | 14.673 | 18.909 | 96.210 | 100.446 | 1 |
| 2021 | 63.431 | 6.222 | 519 | 5.807 | 25.500 | 72.509 | 92.202 | 0 |
| 2020 | 59.367 | 3.133 | 261 | 1.783 | 34.022 | 53.742 | 85.981 | 0 |
| 2019 | 62.485 | 41.011 | 3.418 | -289 | 17.875 | 64.683 | 82.847 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41.836 | 41.836 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41.836 | 41.836 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-16.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-212.32%
Lichiditate curentă
0.4
Viteza rotație active
0.84
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-16.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-212.32%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -16.36% | -89.16% | 0.51% | 19.7% | 9.81% | 5.28% | 65.63% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 1.38% | 22.62% | 11.27% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -212.32% | -890.9% | 0.55% | 17.52% | 6.75% | 3.64% | 49.5% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | -90.988 Lei | 555 Lei | 17.598 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.84
Viteza rotație stocuri
100.57
Durata medie încasare creanțe
135.17 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.84 | 1.66 | 0.85 | 0.78 | 0.65 | 0.68 | 0.76 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 100.57 | 230.89 | 15 | 45.01 | 377.57 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 135.17 zile | 55.18 zile | 124 zile | 81.93 zile | 31.82 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 102.052 Lei | 109.181 Lei | 89.308 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.4
Lichiditate imediată
0.4
Pondere active imobilizate
62.15%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.4 | 0.44 | 2.88 | 6.56 | 12.49 | 30.14 | -223.82 | 0 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.4 | 0.43 | 2.61 | 6.42 | 12.46 | 30.14 | -223.82 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 62.15% | 63.44% | 39.29% | 16.43% | 26.02% | 38.77% | 21.65% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 37.85% | 36.56% | 60.71% | 83.57% | 73.98% | 61.23% | 78.35% | 100% | 100% |
©Firme.ro