Companie
Detalii identificare
Nume firmăADY FRESH SRL
Cod unic de înregistrare22812432 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/3317/2007
EUIDROONRC.J22/3317/2007
Data înființării26.11.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaPârcovaci, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
8.125
Profit (Lei)
303
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.125 | 303 | 25 | 237 | 0 | 7.903 | 7.666 | 1 |
| 2024 | 8.955 | -1.171 | -98 | 190 | 0 | 7.553 | 7.363 | 1 |
| 2023 | 17.706 | 3.470 | 289 | 268 | 0 | 8.802 | 8.534 | 0 |
| 2022 | 2.111 | -1.017 | -85 | 0 | 0 | 5.064 | 5.064 | 0 |
| 2021 | 2.941 | 1.433 | 119 | 30 | 0 | 6.111 | 6.081 | 0 |
| 2020 | 2.748 | 2.215 | 185 | 14 | 0 | 4.662 | 4.648 | 0 |
| 2019 | 4.819 | 4.074 | 340 | 13 | 0 | 2.446 | 2.433 | 0 |
| 2018 | 8.132 | 6.928 | 577 | 2.156 | 0 | 514 | -1.642 | 0 |
| 2017 | 6.904 | 1.729 | 144 | 9.085 | 0 | 516 | -8.569 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
3.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.95%
Lichiditate curentă
33.35
Viteza rotație active
1.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
3.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.95%
Profit net per salariat
303 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 3.73% | -13.08% | 19.6% | -48.18% | 48.72% | 80.6% | 84.54% | 85.19% | 25.04% |
| Marjă profit brut | 4.42% | 0% | 23.08% | 0% | 51.72% | 83.62% | 87.55% | 88.19% | 28.04% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 3.95% | -15.9% | 40.66% | -20.08% | 23.57% | 47.65% | 100% | -421.92% | -20.18% |
| Profit net per salariat | 303 Lei | -1.171 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 1.729 Lei |
Viteza rotație active
1.03
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.03 | 1.19 | 2.01 | 0.42 | 0.48 | 0.59 | 1.97 | 15.82 | 13.38 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.34 | 9.36 | 15.82 | 13.38 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 2.2 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 8.125 Lei | 8.955 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 6.904 Lei |
Lichiditate curentă
33.35
Lichiditate imediată
33.35
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 33.35 | 39.75 | 32.84 | 0 | 203.7 | 333 | 188.15 | 0.24 | 0.06 |
| Lichiditate imediată | 33.35 | 39.75 | 32.84 | 0 | 203.7 | 296.21 | 148.54 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro