Companie
Detalii identificare
Nume firmăICBMA CREDIT SRL
Cod unic de înregistrare22890198 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2007023047403
EUIDROONRC.J2007023047403
Data înființării10.12.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6311
Această clasă include asigurarea infrastructurii pentru serviciile de găzduire a paginilor web, de prelucrare a datelor şi activităţi conexe. Sunt incluse activităţi specializate de găzduire, cum ar fi găzduirea paginilor web, servicii de streaming (organizare fluxuri) sau găzduire de aplicaţii. Activităţile de prelucrare a datelor includ prelucrarea completă şi elaborarea de rapoarte specializate pe baza datelor furnizate de către clienţi sau asigurarea prelucrării automate a datelor şi servicii de introducere a datelor, inclusiv activităţi de rulare a bazei de date (executare funcţiuni). Această clasă exclude: -activităţile unde furnizorul foloseşte computerul doar ca un instrument de lucru (unealtă) sunt clasificate potrivit naturii serviciilor furnizate.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii informatice
Obiect activitatePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe
Informații de contact
AdresaTurnu Măgurele nr. 13, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
272.000
Profit (Lei)
55.105
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 272.000 | 55.105 | 4.592 | 70.547 | 42.083 | 88.809 | 60.345 | 1 |
| 2024 | 253.011 | 27.863 | 2.322 | 61.351 | 54.362 | 35.098 | 28.109 | 2 |
| 2023 | 276.100 | 28.971 | 2.414 | 53.506 | 61.171 | 21.552 | 29.217 | 3 |
| 2022 | 272.402 | 55.214 | 4.601 | 2.261 | 13.227 | 44.522 | 55.488 | 4 |
| 2021 | 288.923 | 5.090 | 424 | 6.826 | 13.567 | 30.133 | 36.874 | 4 |
| 2020 | 183.043 | 47.803 | 3.984 | 869 | 13.427 | 54.226 | 66.784 | 2 |
| 2019 | 191.064 | 8.063 | 672 | 34.704 | 13.427 | 40.259 | 18.982 | 3 |
| 2018 | 166.044 | 5.578 | 465 | 24.299 | 20.500 | 73.168 | 69.369 | 3 |
| 2017 | 103.030 | 48.876 | 4.073 | 1.373 | 150 | 65.014 | 63.791 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91.32%
Lichiditate curentă
1.26
Viteza rotație active
2.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91.32%
Profit net per salariat
55.105 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.26% | 11.01% | 10.49% | 20.27% | 1.76% | 26.12% | 4.22% | 3.36% | 47.44% |
| Marjă profit brut | 21.26% | 12.04% | 11.47% | 21.28% | 2.72% | 0% | 0% | 4.45% | 48.35% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 91.32% | 99.12% | 99.16% | 99.51% | 13.8% | 71.58% | 42.48% | 8.04% | 76.62% |
| Profit net per salariat | 55.105 Lei | 13.932 Lei | 9.657 Lei | 13.804 Lei | 1.273 Lei | 23.902 Lei | 2.688 Lei | 1.859 Lei | 24.438 Lei |
Viteza rotație active
2.08
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
75.9 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.08 | 2.83 | 3.34 | 4.72 | 6.61 | 2.71 | 3.56 | 1.77 | 1.58 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 75.9 zile | 10.76 zile | 8.76 zile | 0.74 zile | 0.38 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 272.000 Lei | 126.506 Lei | 92.033 Lei | 68.101 Lei | 72.231 Lei | 91.522 Lei | 63.688 Lei | 55.348 Lei | 51.515 Lei |
Lichiditate curentă
1.26
Lichiditate imediată
1.26
Pondere active imobilizate
32.15%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.26 | 0.57 | 0.4 | 19.69 | 4.41 | 62.4 | 1.16 | 3.01 | 47.35 |
| Lichiditate imediată | 1.26 | 0.57 | 0.4 | 19.69 | 4.41 | 62.4 | 1.16 | 3.01 | 47.35 |
| Pondere active imobilizate | 32.15% | 60.77% | 73.95% | 22.9% | 31.05% | 19.85% | 25.01% | 21.89% | 0.23% |
| Pondere active circulante | 67.85% | 39.23% | 26.05% | 77.1% | 68.95% | 80.15% | 74.99% | 78.11% | 99.77% |
©Firme.ro