Companie
Detalii identificare
Nume firmăGO-CON SRL
Cod unic de înregistrare RO 22979890 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2007001611158
EUIDROONRC.J2007001611158
Data înființării21.12.2007 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaDrăgăeşti Ungureni, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
87.516
Profit (Lei)
3.413
Număr angajați
0
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 87.516 | 3.413 | 284 | 493 | 35.098 | 21.588 | 56.193 | 0 |
| 2023 | 112.948 | 5.078 | 423 | 10.164 | 35.098 | 27.847 | 52.781 | 0 |
| 2022 | 134.807 | 0 | 0 | 10.660 | 35.099 | 23.264 | 47.703 | 0 |
| 2021 | 96.822 | 0 | 0 | 16.884 | 35.099 | 23.408 | 51.150 | 0 |
| 2020 | 36.004 | 0 | 0 | 15.055 | 35.333 | 26.342 | 56.147 | 0 |
| 2019 | 121.915 | 0 | 0 | 18.422 | 35.588 | 35.580 | 62.273 | 1 |
| 2018 | 173.690 | 0 | 0 | 12.535 | 35.844 | 46.203 | 79.039 | 1 |
| 2017 | 141.661 | 5.704 | 475 | 3.353 | 36.797 | 51.208 | 94.179 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
3.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6.07%
Lichiditate curentă
43.79
Viteza rotație active
1.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
3.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6.07%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 3.9% | 4.5% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 4.03% |
| Marjă profit brut | 5.36% | 5.92% | 0.38% | 0% | 0% | 0% | 0% | 7.03% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 6.07% | 9.62% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 6.06% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 5.704 Lei |
Viteza rotație active
1.54
Viteza rotație stocuri
6.29
Durata medie încasare creanțe
8.14 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.54 | 1.79 | 2.31 | 1.65 | 0.58 | 1.71 | 2.12 | 1.61 |
| Viteza rotație stocuri | 6.29 | 12.83 | 17.65 | 7.83 | 2.55 | 8.86 | 12.69 | 10.69 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.14 zile | 30.26 zile | 19.66 zile | 19.83 zile | 28.85 zile | 21.93 zile | 42.42 zile | 60.7 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 121.915 Lei | 173.690 Lei | 141.661 Lei |
Lichiditate curentă
43.79
Lichiditate imediată
15.55
Pondere active imobilizate
61.92%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 43.79 | 2.74 | 2.18 | 1.39 | 1.75 | 1.93 | 3.69 | 15.27 |
| Lichiditate imediată | 15.55 | 1.87 | 1.47 | 0.65 | 0.81 | 1.18 | 2.59 | 11.32 |
| Pondere active imobilizate | 61.92% | 55.76% | 60.14% | 59.99% | 57.29% | 50.01% | 43.69% | 41.81% |
| Pondere active circulante | 38.08% | 44.24% | 39.86% | 40.01% | 42.71% | 49.99% | 56.31% | 58.19% |
©Firme.ro