Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONNELFRIG SRL
Cod unic de înregistrare23025020 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/12/2008
EUIDROONRC.J26/12/2008
Data înființării11.01.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4299
Această clasă include:
-construcţia de unităţi industriale, cu excepţia clădirilor, cum sunt: -rafinării -uzine chimice -lucrări de construcţii, altele decât clădiri, cum sunt: -unităţile sportive în aer liber
Această clasă include de asemenea:
-parcelarea terenurilor cu îmbunătăţirea acestora (de exemplu adăugarea de drumuri, infrastructruri utilitare etc.) Această clasă exclude: -parcelarea terenurilor fără îmbunătăţirea acestora,
6810 -activităţi de management a proiectelor pentru lucrărilor de geniu civil,
7111
-construcţia de unităţi industriale, cu excepţia clădirilor, cum sunt: -rafinării -uzine chimice -lucrări de construcţii, altele decât clădiri, cum sunt: -unităţile sportive în aer liber
Această clasă include de asemenea:
-parcelarea terenurilor cu îmbunătăţirea acestora (de exemplu adăugarea de drumuri, infrastructruri utilitare etc.) Această clasă exclude: -parcelarea terenurilor fără îmbunătăţirea acestora,
6810 -activităţi de management a proiectelor pentru lucrărilor de geniu civil,
7111
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a altor proiecte ingineresti n.c.a
Informații de contact
AdresaViişoara nr. 502, Viişoara, Mureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
260
Profit (Lei)
-6.015
Număr angajați
0
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 260 | -6.015 | -501 | 4.800 | 0 | 971 | -3.829 | 0 |
| 2023 | 2.308 | 1.946 | 162 | 273 | 0 | 2.459 | 2.186 | 0 |
| 2022 | 6.156 | 5.975 | 498 | 181 | 0 | 9.266 | 9.085 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.110 | 3.110 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.110 | 3.110 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.110 | 3.110 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 80 | 0 | 3.190 | 3.110 | 0 |
| 2017 | 1.955 | 1.896 | 158 | 608 | 0 | 12.962 | 12.354 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2313.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.2
Viteza rotație active
0.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2313.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2313.46% | 84.32% | 97.06% | 0% | 0% | 0% | 0% | 96.98% |
| Marjă profit brut | 0% | 100% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 89.02% | 65.77% | 0% | 0% | 0% | 0% | 15.35% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.27 | 0.94 | 0.66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.15 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.24 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 | 0 | 312.72 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.2
Lichiditate imediată
0.2
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.2 | 9.01 | 51.19 | 0 | 0 | 0 | 39.88 | 21.32 |
| Lichiditate imediată | 0.2 | 9.01 | 51.19 | 0 | 0 | 0 | 39.88 | 8.02 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro