Companie
Detalii identificare
Nume firmăDINAMIC POWER SRL
Cod unic de înregistrare RO 23129749 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2008000160203
EUIDROONRC.J2008000160203
Data înființării29.01.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4332
Această clasă include:
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de tamplarie si dulgherie
Informații de contact
AdresaCrişan nr. 100, Orăştie, Hunedoara
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.082.026
Profit (Lei)
-62.823
Număr angajați
3
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.082.026 | -62.823 | -5.235 | 177.785 | 3.750 | 155.479 | 5.003 | 3 |
| 2023 | 1.626.404 | 118.448 | 9.871 | 183.241 | 10.587 | 220.954 | 67.826 | 3 |
| 2022 | 1.177.313 | 0 | 0 | 184.586 | 21.745 | 85.623 | -50.621 | 4 |
| 2021 | 1.014.743 | 36.576 | 3.048 | 222.465 | 32.903 | 115.884 | -49.042 | 4 |
| 2020 | 1.090.535 | 58.717 | 4.893 | 221.131 | 25.311 | 97.484 | -85.618 | 3 |
| 2019 | 1.058.455 | 0 | 0 | 245.907 | 27.761 | 70.117 | -144.335 | 3 |
| 2018 | 802.360 | 0 | 0 | 233.806 | 25.759 | 66.445 | -128.968 | 3 |
| 2017 | 854.537 | 10.650 | 888 | 169.060 | 28.756 | 68.884 | -69.649 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-5.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1255.71%
Lichiditate curentă
0.87
Viteza rotație active
6.8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-5.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1255.71%
Profit net per salariat
-20.941 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -5.81% | 7.28% | 0% | 3.6% | 5.38% | 0% | 0% | 1.25% |
| Marjă profit brut | 0% | 8.28% | 0.87% | 4.6% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -1255.71% | 100% | 0% | -74.58% | -68.58% | 0% | 0% | -15.29% |
| Profit net per salariat | -20.941 Lei | 39.483 Lei | 0 Lei | 9.144 Lei | 19.572 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 3.550 Lei |
Viteza rotație active
6.8
Viteza rotație stocuri
366.54
Durata medie încasare creanțe
45.47 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.8 | 7.02 | 10.97 | 6.82 | 8.88 | 10.81 | 8.7 | 8.75 |
| Viteza rotație stocuri | 366.54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 45.47 zile | 45.33 zile | 24.62 zile | 37.93 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 360.675 Lei | 542.135 Lei | 294.328 Lei | 253.686 Lei | 363.512 Lei | 352.818 Lei | 267.453 Lei | 284.846 Lei |
Lichiditate curentă
0.87
Lichiditate imediată
0.86
Pondere active imobilizate
2.36%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.87 | 1.21 | 0.46 | 0.52 | 0.44 | 0.29 | 0.28 | 0.41 |
| Lichiditate imediată | 0.86 | 1.21 | 0.46 | 0.52 | 0.44 | 0.29 | 0.28 | 0.41 |
| Pondere active imobilizate | 2.36% | 4.57% | 20.25% | 22.11% | 20.61% | 28.36% | 27.94% | 29.45% |
| Pondere active circulante | 97.64% | 95.43% | 79.75% | 77.89% | 79.39% | 71.64% | 72.06% | 70.55% |
©Firme.ro