Companie
Detalii identificare
Nume firmăDENIAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare23153526 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/349/2008
EUIDROONRC.J12/349/2008
Data înființării31.01.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Adresastr. Vânătorului nr. 17-19, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
876.217
Profit (Lei)
375.328
Număr angajați
2
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 876.217 | 375.328 | 31.277 | 103.412 | 1.500 | 477.440 | 375.528 | 2 |
| 2023 | 386.345 | 79.029 | 6.586 | 8.498 | 2.232 | 61.091 | 54.825 | 2 |
| 2022 | 279.470 | 116.550 | 9.713 | 102.828 | 0 | 78.623 | -24.205 | 3 |
| 2021 | 19.750 | 8.159 | 680 | 144.849 | 0 | 4.094 | -140.755 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 158.513 | 0 | 9.600 | -148.913 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 158.513 | 0 | 9.600 | -148.913 | 0 |
| 2018 | 9.600 | 9.312 | 776 | 158.514 | 0 | 9.600 | -148.914 | 0 |
| 2017 | 24.565 | 0 | 0 | 158.225 | 0 | 0 | -158.225 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
42.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Lichiditate curentă
4.62
Viteza rotație active
1.83
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
42.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Profit net per salariat
187.664 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 42.84% | 20.46% | 41.7% | 41.31% | 0% | 0% | 97% | 0% |
| Marjă profit brut | 45.51% | 21.46% | 42.7% | 42.31% | 0% | 0% | 100% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.95% | 100% | -481.51% | -5.8% | 0% | 0% | -6.25% | 0% |
| Profit net per salariat | 187.664 Lei | 39.515 Lei | 38.850 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.83
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
91.07 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.83 | 6.1 | 3.55 | 4.82 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 91.07 zile | 7.3 zile | 70.98 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 438.109 Lei | 193.173 Lei | 93.157 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 6.141 Lei |
Lichiditate curentă
4.62
Lichiditate imediată
4.62
Pondere active imobilizate
0.31%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.62 | 7.19 | 0.76 | 0.03 | 0.06 | 0.06 | 0.06 | 0 |
| Lichiditate imediată | 4.62 | 7.19 | 0.76 | 0.03 | 0.06 | 0.06 | 0.06 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0.31% | 3.52% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| Pondere active circulante | 99.69% | 96.48% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 0 |
©Firme.ro