Companie
Detalii identificare
Nume firmăTECOZAM CONS SRL
Cod unic de înregistrare23163031 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ29/257/2008
EUIDROONRC.J29/257/2008
Data înființării01.02.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Adresastr. Ghioşeşti nr. 391, Comarnic, Prahova
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
205.039
Profit (Lei)
-38.575
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 205.039 | -38.575 | -3.215 | 71.287 | 0 | 32.912 | -38.375 | 1 |
| 2023 | 130.683 | 0 | 0 | 248.005 | 10.322 | 162.256 | -75.427 | 0 |
| 2022 | 102.793 | 1.573 | 131 | 239.905 | 10.322 | 164.383 | -65.200 | 2 |
| 2021 | 106.231 | 38 | 3 | 227.275 | 10.322 | 150.180 | -66.773 | 2 |
| 2020 | 76.428 | 63 | 5 | 219.615 | 10.322 | 142.482 | -66.811 | 2 |
| 2019 | 56.202 | 0 | 0 | 203.444 | 10.322 | 126.248 | -66.874 | 0 |
| 2018 | 37.104 | 0 | 0 | 166.461 | 10.322 | 103.992 | -52.147 | 0 |
| 2017 | 70.864 | 3.797 | 316 | 238.432 | 10.322 | 196.364 | -31.746 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-18.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.46
Viteza rotație active
6.23
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-18.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-38.575 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -18.81% | 0% | 1.53% | 0.04% | 0.08% | 0% | 0% | 5.36% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 2.53% | 0.92% | 1.03% | 0% | 0% | 6.38% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | -2.41% | -0.06% | -0.09% | 0% | 0% | -11.96% |
| Profit net per salariat | -38.575 Lei | n/a | 787 Lei | 19 Lei | 32 Lei | n/a | n/a | 1.899 Lei |
Viteza rotație active
6.23
Viteza rotație stocuri
6.5
Durata medie încasare creanțe
1.51 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.23 | 0.76 | 0.59 | 0.66 | 0.5 | 0.41 | 0.32 | 0.34 |
| Viteza rotație stocuri | 6.5 | 0.96 | 0.76 | 0.98 | 0.63 | 0.46 | 0.36 | 0.83 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.51 zile | 0 zile | 0 zile | 43.39 zile | 74.76 zile | 0.22 zile | 0.92 zile | 535.87 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 205.039 Lei | n/a | 51.397 Lei | 53.116 Lei | 38.214 Lei | n/a | n/a | 35.432 Lei |
Lichiditate curentă
0.46
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.46 | 0.65 | 0.69 | 0.66 | 0.65 | 0.62 | 0.62 | 0.82 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.1 | 0.12 | 0.18 | 0.09 | 0.03 | 0.01 | 0.46 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 5.98% | 5.91% | 6.43% | 6.76% | 7.56% | 9.03% | 4.99% |
| Pondere active circulante | 100% | 94.02% | 94.09% | 93.57% | 93.24% | 92.44% | 90.97% | 95.01% |
©Firme.ro