Companie
Detalii identificare
Nume firmăPOPASO FOOD S.R.L.
Cod unic de înregistrare23284831 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/2556/2008
EUIDROONRC.J40/2556/2008
Data înființării15.02.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8230
Această clasă include organizarea, promovarea şi/sau administrarea de evenimente, cum ar fi congrese, convenţii, conferinţe şi întruniri, fie că include sau nu administrarea şi asigurarea personalului necesar pentru a opera facilităţile în care au loc aceste evenimente.
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateActivitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor
Informații de contact
Adresastr. Odobeşti nr. 11, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
257.375
Profit (Lei)
92.419
Număr angajați
0
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 257.375 | 92.419 | 7.702 | 78.870 | 90.720 | 81.016 | 93.499 | 0 |
| 2023 | 401.687 | 166.206 | 13.851 | 84.997 | 50.454 | 201.581 | 167.286 | 0 |
| 2022 | 149.892 | 255.125 | 21.260 | 4.902 | 4.866 | 154.045 | 154.225 | 0 |
| 2021 | 504.388 | 129.091 | 10.758 | 301.429 | 96.918 | 103.611 | -100.900 | 2 |
| 2020 | 178.693 | 0 | 0 | 455.022 | 123.798 | 101.233 | -229.991 | 2 |
| 2019 | 965.763 | 125.984 | 10.499 | 431.271 | 152.335 | 133.068 | -145.868 | 7 |
| 2018 | 164.087 | 0 | 0 | 580.218 | 184.954 | 123.412 | -271.852 | 5 |
| 2017 | 9.214 | 0 | 0 | 212.415 | 60.726 | 44.598 | -107.091 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
35.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.84%
Lichiditate curentă
1.03
Viteza rotație active
1.5
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
35.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.84%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 35.91% | 41.38% | 170.21% | 25.59% | 0% | 13.05% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 42.95% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.84% | 99.35% | 100% | -127.94% | 0% | -86.37% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 64.546 Lei | 0 Lei | 17.998 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.5
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
23.6 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.5 | 1.59 | 0.94 | 2.52 | 0.79 | 3.38 | 0.53 | 0.09 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 23.6 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 252.194 Lei | 89.347 Lei | 137.966 Lei | 32.817 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.03
Lichiditate imediată
1.03
Pondere active imobilizate
52.83%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.03 | 2.37 | 31.42 | 0.34 | 0.22 | 0.31 | 0.21 | 0.21 |
| Lichiditate imediată | 1.03 | 2.37 | 31.42 | 0.34 | 0.22 | 0.31 | 0.21 | 0.21 |
| Pondere active imobilizate | 52.83% | 20.02% | 3.06% | 48.33% | 55.01% | 53.38% | 59.98% | 57.66% |
| Pondere active circulante | 47.17% | 79.98% | 96.94% | 51.67% | 44.99% | 46.62% | 40.02% | 42.34% |
©Firme.ro