Companie
Detalii identificare
Nume firmăDELTA TRAVEL TOURS SRL
Cod unic de înregistrare23315628 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/675/2008
EUIDROONRC.J12/675/2008
Data înființării19.02.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7990
Această clasă include:
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
8230
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateAlte servicii de rezervare si asistenta turistica
Informații de contact
Adresastr. Republicii nr. 76, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
39.800
Profit (Lei)
-1.373
Număr angajați
0
Vechime
18 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 39.800 | -1.373 | -114 | 31.713 | 14.278 | 109.723 | 93.187 | 0 |
| 2023 | 23.096 | 0 | 0 | 42.278 | 38.754 | 98.489 | 94.965 | 0 |
| 2022 | 108.103 | 18.882 | 1.574 | 54.480 | 63.230 | 118.945 | 127.695 | 0 |
| 2021 | 149.840 | 77.012 | 6.418 | 65.553 | 87.706 | 116.661 | 138.814 | 0 |
| 2020 | 59.936 | 43.455 | 3.621 | 2.286 | 0 | 64.088 | 61.802 | 0 |
| 2019 | 0 | -441 | -37 | 0 | 46 | 18.301 | 18.347 | 0 |
Marja profit net
-3.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.47%
Lichiditate curentă
3.46
Viteza rotație active
0.32
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-3.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.47%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -3.45% | 0% | 17.47% | 51.4% | 72.5% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 20.47% | 54.4% | 75.38% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -1.47% | 0% | 14.79% | 55.48% | 70.31% | -2.4% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.32
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
796.64 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.32 | 0.17 | 0.59 | 0.73 | 0.94 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 796.64 zile | 1425.9 zile | 74.19 zile | 80.59 zile | 207.57 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.46
Lichiditate imediată
3.46
Pondere active imobilizate
11.51%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.46 | 2.33 | 2.18 | 1.78 | 28.03 | 0 |
| Lichiditate imediată | 3.46 | 2.33 | 2.18 | 1.78 | 28.03 | 0 |