Companie
Detalii identificare
Nume firmăEUPHARTIS SRL
Cod unic de înregistrare RO 23405003 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/1860/2015
EUIDROONRC.J23/1860/2015
Data înființării29.02.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9103
Această clasă include:
-gestionarea şi conservarea monumentelor şi clădirilor istorice Această clasă exclude: -renovarea şi restaurarea site-urilor şi clădirilor istorice,
secţiunea F
-gestionarea şi conservarea monumentelor şi clădirilor istorice Această clasă exclude: -renovarea şi restaurarea site-urilor şi clădirilor istorice,
secţiunea F
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor si alte activitati culturale
Obiect activitateGestionarea monumentelor, cladirilor istorice si a altor obiective de interes turistic
Informații de contact
AdresaFermei nr. 39, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.681.514
Profit (Lei)
1.108.053
Număr angajați
2
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.681.514 | 1.108.053 | 92.338 | 54.802 | 47.838 | 1.115.541 | 1.108.577 | 2 |
| 2023 | 1.005.899 | 420.016 | 35.001 | 107.316 | 68.779 | 459.061 | 420.524 | 1 |
| 2022 | 236.702 | 78.270 | 6.523 | 86.978 | 76.912 | 88.974 | 78.908 | 1 |
| 2021 | 115.363 | 22.797 | 1.900 | 132.445 | 102.369 | 133.714 | 103.638 | 1 |
| 2020 | 151.261 | 110.979 | 9.248 | 32.283 | 542 | 182.581 | 150.840 | 1 |
| 2019 | 46.218 | 0 | 0 | 9.017 | 542 | 40.840 | 39.661 | 1 |
| 2018 | 100.139 | 28.523 | 2.377 | 4.145 | 6.974 | 142.482 | 152.607 | 1 |
| 2017 | 77.132 | 0 | 0 | 17.328 | 13.868 | 127.545 | 124.085 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
65.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Lichiditate curentă
20.36
Viteza rotație active
1.45
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
65.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Profit net per salariat
554.027 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 65.9% | 41.76% | 33.07% | 19.76% | 73.37% | 0% | 28.48% | 0% |
| Marjă profit brut | 68.69% | 42.74% | 34.03% | 20.76% | 74.37% | 0% | 29.48% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.95% | 99.88% | 99.19% | 22% | 73.57% | 0% | 18.69% | 0% |
| Profit net per salariat | 554.027 Lei | 420.016 Lei | 78.270 Lei | 22.797 Lei | 110.979 Lei | 0 Lei | 28.523 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.45
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
12.69 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.45 | 1.91 | 1.43 | 0.49 | 0.83 | 1.12 | 0.67 | 0.55 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1224.32 |
| Durata medie încasare creanțe | 12.69 zile | 15.55 zile | 2.4 zile | 4.75 zile | 3.62 zile | 105.3 zile | 502.8 zile | 0.16 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 840.757 Lei | 1.005.899 Lei | 236.702 Lei | 115.363 Lei | 151.261 Lei | 46.218 Lei | 100.139 Lei | 77.132 Lei |
Lichiditate curentă
20.36
Lichiditate imediată
20.36
Pondere active imobilizate
4.11%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 20.36 | 4.28 | 1.02 | 1.01 | 5.66 | 4.53 | 34.37 | 7.36 |
| Lichiditate imediată | 20.36 | 4.28 | 1.02 | 1.01 | 5.66 | 4.53 | 34.37 | 7.36 |
| Pondere active imobilizate | 4.11% | 13.03% | 46.36% | 43.36% | 0.3% | 1.31% | 4.67% | 9.81% |
| Pondere active circulante | 95.89% | 86.97% | 53.64% | 56.64% | 99.7% | 98.69% | 95.33% | 90.19% |
©Firme.ro