Companie
Detalii identificare
Nume firmăFAR INVESTMENT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 23414834 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ15/267/2008
EUIDROONRC.J15/267/2008
Data înființării03.03.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4110
Această clasă include:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateDezvoltare (promovare) imobiliara
Informații de contact
Adresastr. Patrana, nr. 11, Construcţia C3, Pucioasa, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
72.614
Profit (Lei)
-12.896
Număr angajați
0
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72.614 | -12.896 | -1.075 | 902.916 | 843.490 | 105.786 | 46.360 | 0 |
| 2024 | 71.626 | 16.846 | 1.404 | 874.678 | 621.093 | 61.802 | -191.783 | 0 |
| 2023 | 71.217 | 6.145 | 512 | 893.514 | 649.736 | 35.149 | -208.629 | 0 |
| 2022 | 71.009 | 9.935 | 828 | 974.097 | 678.378 | 80.945 | -214.774 | 0 |
| 2021 | 29.637 | 0 | 0 | 953.697 | 709.308 | 19.680 | -224.709 | 0 |
| 2020 | 98.488 | 24.805 | 2.067 | 940.468 | 699.148 | 62.282 | -179.038 | 0 |
| 2019 | 124.289 | 43.200 | 3.600 | 939.796 | 723.111 | 12.842 | -203.843 | 0 |
| 2018 | 87.022 | 44.249 | 3.687 | 1.015.264 | 725.103 | 43.118 | -247.043 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 1.038.061 | 737.085 | 9.684 | -291.292 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-17.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-27.82%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
0.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-17.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-27.82%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -17.76% | 23.52% | 8.63% | 13.99% | 0% | 25.19% | 34.76% | 50.85% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 28% | 10.27% | 16.99% | 0% | 28.19% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -27.82% | -8.78% | -2.95% | -4.63% | 0% | -13.85% | -21.19% | -17.91% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.08
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
179.33 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.08 | 0.1 | 0.1 | 0.09 | 0.04 | 0.13 | 0.17 | 0.11 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 179.33 zile | 107.46 zile | 104.44 zile | 139.09 zile | 30.53 zile | 122.04 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
88.86%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.07 | 0.04 | 0.08 | 0.02 | 0.07 | 0.01 | 0.04 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.12 | 0.07 | 0.04 | 0.08 | 0.02 | 0.07 | 0.01 | 0.04 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 88.86% | 90.95% | 94.87% | 89.34% | 97.3% | 91.82% | 98.26% | 94.39% | 98.7% |
| Pondere active circulante | 11.14% | 9.05% | 5.13% | 10.66% | 2.7% | 8.18% | 1.74% | 5.61% | 1.3% |
©Firme.ro