Companie
Detalii identificare
Nume firmăTEAM AZIMUT SRL
Cod unic de înregistrare RO 23417121 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/928/2008
EUIDROONRC.J12/928/2008
Data înființării03.03.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaCiucaş nr. 3, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
176.305
Profit (Lei)
-31.854
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 176.305 | -31.854 | -2.655 | 448.156 | 210.778 | 20.417 | -296.496 | 1 |
| 2023 | 194.510 | 0 | 0 | 515.168 | 314.097 | 56.761 | -264.642 | 1 |
| 2022 | 447.060 | 59.483 | 4.957 | 190.483 | 9.847 | 69.701 | -95.168 | 6 |
| 2021 | 339.413 | 0 | 0 | 211.990 | 0 | 78.844 | -154.651 | 6 |
| 2020 | 102.133 | 0 | 0 | 207.310 | 265.866 | 23.553 | -132.989 | 8 |
| 2019 | 593.843 | 95.359 | 7.947 | 65.696 | 542.266 | 134.639 | 175.269 | 6 |
| 2018 | 687.633 | 151.031 | 12.586 | 184.899 | 223.810 | 876.235 | 258.851 | 1 |
| 2017 | 611.490 | 107.580 | 8.965 | 66.165 | 193 | 173.372 | 107.820 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-18.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.74%
Lichiditate curentă
0.05
Viteza rotație active
0.76
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-18.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.74%
Profit net per salariat
-31.854 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -18.07% | 0% | 13.31% | 0% | 0% | 16.06% | 21.96% | 17.59% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 14.31% | 0% | 0% | 17.06% | 22.98% | 18.6% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 10.74% | 0% | -62.5% | 0% | 0% | 54.41% | 58.35% | 99.78% |
| Profit net per salariat | -31.854 Lei | 0 Lei | 9.914 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 15.893 Lei | 151.031 Lei | 107.580 Lei |
Viteza rotație active
0.76
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
17.28 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.76 | 0.52 | 5.62 | 4.3 | 0.35 | 0.88 | 0.63 | 3.52 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40.14 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 17.28 zile | 57.61 zile | 22.51 zile | 45.63 zile | 62.24 zile | 51.75 zile | 365.62 zile | 5.26 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 176.305 Lei | 194.510 Lei | 74.510 Lei | 56.569 Lei | 12.767 Lei | 98.974 Lei | 687.633 Lei | 611.490 Lei |
Lichiditate curentă
0.05
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
91.17%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.05 | 0.11 | 0.37 | 0.37 | 0.11 | 2.05 | 4.74 | 2.62 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.11 | 0.37 | 0.37 | 0.11 | 2.05 | 4.65 | 2.62 |
| Pondere active imobilizate | 91.17% | 84.69% | 12.38% | 0% | 91.86% | 80.11% | 20.35% | 0.11% |
| Pondere active circulante | 8.83% | 15.31% | 87.62% | 100% | 8.14% | 19.89% | 79.65% | 99.89% |
©Firme.ro