Companie
Detalii identificare
Nume firmăATTILA&ENDRE SRL
Cod unic de înregistrare23704641 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/699/2008
EUIDROONRC.J26/699/2008
Data înființării11.04.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaPlopilor nr. 15, Sighişoara, Mureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
28.970
Profit (Lei)
-10.786
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 28.970 | -10.786 | -899 | 37.924 | 0 | 286.647 | 248.723 | 1 |
| 2023 | 109.620 | 49.710 | 4.143 | 15.376 | 0 | 274.885 | 259.509 | 1 |
| 2022 | 139.937 | 78.397 | 6.533 | 1.448 | 0 | 211.247 | 209.799 | 2 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 305 | 0 | 131.707 | 131.402 | 0 |
| 2020 | 141.444 | 134.027 | 11.169 | 0 | 0 | 134.649 | 134.649 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 622 | 622 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-37.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.34%
Lichiditate curentă
7.56
Viteza rotație active
0.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-37.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.34%
Profit net per salariat
-10.786 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -37.23% | 45.35% | 56.02% | 0% | 94.76% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 52.49% | 57.02% | 0% | 97.48% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -4.34% | 19.16% | 37.37% | 0% | 99.54% | 0% |
| Profit net per salariat | -10.786 Lei | 49.710 Lei | 39.199 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3611.53 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.1 | 0.4 | 0.66 | 0 | 1.05 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3611.53 zile | 396.84 zile | 206.79 zile | 0 | 0.94 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 28.970 Lei | 109.620 Lei | 69.969 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
7.56
Lichiditate imediată
7.56
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 7.56 | 17.88 | 145.89 | 431.83 | 0 | 0 |
| Lichiditate imediată | 7.56 | 17.88 | 145.89 | 431.83 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro