Companie
Detalii identificare
Nume firmăADI LINES SRL
Cod unic de înregistrare23753024 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1812/2008
EUIDROONRC.J12/1812/2008
Data înființării18.04.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4939
Această clasă include:
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateAlte transporturi terestre de calatori n.c.a
Informații de contact
AdresaTribunul Vlăduţiu nr. 17, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
77.336
Profit (Lei)
5.504
Număr angajați
0
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 77.336 | 5.504 | 459 | 37.912 | 1.750 | 79.496 | 43.334 | 0 |
| 2023 | 66.519 | 0 | 0 | 3.766 | 1.750 | 39.846 | 37.830 | 0 |
| 2022 | 99.413 | 13.751 | 1.146 | 2.377 | 1.750 | 39.575 | 38.948 | 1 |
| 2021 | 29.355 | 16.248 | 1.354 | 14 | 1.750 | 23.461 | 25.197 | 0 |
| 2020 | 7.100 | 6.832 | 569 | 192 | 1.750 | 7.391 | 8.949 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.750 | 367 | 2.117 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 11.330 | 1.750 | 74.238 | 64.658 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 11.330 | 1.750 | 74.238 | 64.658 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
7.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.7%
Lichiditate curentă
2.1
Viteza rotație active
0.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
7.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.7%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 7.12% | 0% | 13.83% | 55.35% | 96.23% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 8.39% | 0% | 16.11% | 56.46% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 12.7% | 0% | 35.31% | 64.48% | 76.34% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 13.751 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.95
Viteza rotație stocuri
77.41
Durata medie încasare creanțe
228.14 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.95 | 1.6 | 2.41 | 1.16 | 0.78 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 77.41 | 94.76 | 141.61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 228.14 zile | 20.63 zile | 1.1 zile | 240.66 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 99.413 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Lichiditate curentă
2.1
Lichiditate imediată
2.07
Pondere active imobilizate
2.15%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.1 | 10.58 | 16.65 | 1675.79 | 38.49 | 0 | 6.55 | 6.55 |
| Lichiditate imediată | 2.07 | 10.39 | 16.35 | 1675.79 | 38.49 | 0 | 6.55 | 6.55 |
| Pondere active imobilizate | 2.15% | 4.21% | 4.23% | 6.94% | 19.14% | 82.66% | 2.3% | 2.3% |
| Pondere active circulante | 97.85% | 95.79% | 95.77% | 93.06% | 80.86% | 17.34% | 97.7% | 97.7% |
©Firme.ro