Companie
Detalii identificare
Nume firmăVES-TIT CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare23807752 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ07/302/2008
EUIDROONRC.J07/302/2008
Data înființării29.04.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4339
Această clasă include:
-curăţarea clădirilor noi după finalizarea lucrărilor de construcţii -alte lucrări de finisare a clădirilor n.c.a. Această clasă exclude: -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare,
7410 -curăţirea spaţiilor interioare din clădiri şi din alte structuri,
8121 -lucrări specializate de curăţire a clădirilor, la interior şi exterior,
8122
-curăţarea clădirilor noi după finalizarea lucrărilor de construcţii -alte lucrări de finisare a clădirilor n.c.a. Această clasă exclude: -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare,
7410 -curăţirea spaţiilor interioare din clădiri şi din alte structuri,
8121 -lucrări specializate de curăţire a clădirilor, la interior şi exterior,
8122
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateAlte lucrari de finisare
Informații de contact
Adresastr. Gheorghe Asachi nr. 2, Darabani, Botoşani
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
38.850
Profit (Lei)
-41.355
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38.850 | -41.355 | -3.446 | 100.795 | 0 | 78.581 | -22.214 | 1 |
| 2024 | 239.912 | 41.050 | 3.421 | 119.866 | 0 | 134.207 | 14.341 | 1 |
| 2023 | 94.925 | 0 | 0 | 86.147 | 5.981 | 201.221 | 121.055 | 2 |
| 2022 | 78.597 | 21.125 | 1.760 | 14.201 | 5.981 | 158.461 | 150.241 | 1 |
| 2021 | 149.734 | 86.074 | 7.173 | 20.179 | 5.981 | 143.313 | 129.115 | 1 |
| 2020 | 116.818 | 0 | 0 | 44.532 | 5.981 | 81.592 | 43.041 | 4 |
| 2019 | 114.905 | 27.764 | 2.314 | 42.668 | 5.981 | 120.739 | 84.052 | 2 |
| 2018 | 103.726 | 21.232 | 1.769 | 35.501 | 5.981 | 85.808 | 56.288 | 2 |
| 2017 | 97.395 | 10.804 | 900 | 8.450 | 5.981 | 37.525 | 35.056 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-106.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.78
Viteza rotație active
0.49
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-106.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-41.355 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -106.45% | 17.11% | 0% | 26.88% | 57.48% | 0% | 24.16% | 20.47% | 11.09% |
| Marjă profit brut | 0% | 18.09% | 0% | 28.36% | 58.48% | 0% | 25.16% | 22.29% | 12.33% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 0% | 14.06% | 66.66% | 0% | 33.03% | 37.72% | 30.82% |
| Profit net per salariat | -41.355 Lei | 41.050 Lei | 0 Lei | 21.125 Lei | 86.074 Lei | 0 Lei | 13.882 Lei | 10.616 Lei | 10.804 Lei |
Viteza rotație active
0.49
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
697 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.49 | 1.79 | 0.46 | 0.48 | 1 | 1.33 | 0.91 | 1.13 | 2.24 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 9.49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 697 zile | 156.53 zile | 639.56 zile | 217.37 zile | 138.48 zile | 170.12 zile | 64.96 zile | 12.41 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 38.850 Lei | 239.912 Lei | 47.463 Lei | 78.597 Lei | 149.734 Lei | 29.205 Lei | 57.453 Lei | 51.863 Lei | 97.395 Lei |
Lichiditate curentă
0.78
Lichiditate imediată
0.78
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.78 | 1.12 | 2.34 | 11.16 | 7.1 | 1.83 | 2.83 | 2.42 | 4.44 |
| Lichiditate imediată | 0.78 | 1.12 | 2.22 | 11.16 | 7.1 | 1.83 | 2.83 | 2.42 | 4.44 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 2.89% | 3.64% | 4.01% | 6.83% | 4.72% | 6.52% | 13.75% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 97.11% | 96.36% | 95.99% | 93.17% | 95.28% | 93.48% | 86.25% |
©Firme.ro