Companie
Detalii identificare
Nume firmăGRF TAX SRL
Cod unic de înregistrare23885475 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2008000696106
EUIDROONRC.J2008000696106
Data înființării16.05.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaCulturii, Loc. Râmnicu Sărat | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
10.324
Profit (Lei)
762
Număr angajați
0
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.324 | 762 | 64 | 34.537 | 36.352 | 9.033 | 10.848 | 0 |
| 2024 | 18.713 | 349 | 29 | 36.040 | 36.352 | 9.774 | 10.086 | 0 |
| 2023 | 25.011 | 1.008 | 84 | 36.067 | 42.821 | 2.983 | 9.737 | 0 |
| 2022 | 28.869 | 2.088 | 174 | 48.235 | 52.872 | 4.093 | 8.730 | 0 |
| 2021 | 8.685 | 784 | 65 | 54.334 | 56.940 | 4.036 | 6.642 | 0 |
| 2020 | 10.245 | 1.022 | 85 | 60 | 4.692 | 1.226 | 5.858 | 0 |
| 2019 | 16.388 | 0 | 0 | 103 | 5.118 | 3.524 | 8.539 | 0 |
| 2018 | 17.613 | 979 | 82 | 149 | 7.038 | 5.179 | 12.068 | 0 |
| 2017 | 16.056 | 6.252 | 521 | 429 | 7.822 | 3.695 | 11.088 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
7.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.02%
Lichiditate curentă
0.26
Viteza rotație active
0.23
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
7.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.02%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 7.38% | 1.87% | 4.03% | 7.23% | 9.03% | 9.98% | 0% | 5.56% | 38.94% |
| Marjă profit brut | 8.79% | 2.22% | 4.8% | 10.25% | 13.41% | 12.92% | 0% | 8.56% | 41.94% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 7.02% | 3.46% | 10.35% | 23.92% | 11.8% | 17.45% | 0% | 8.11% | 56.39% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.23
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.23 | 0.41 | 0.55 | 0.51 | 0.14 | 1.73 | 1.9 | 1.44 | 1.39 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 2.11 zile | 0 zile | 50.57 zile | 168.11 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.26
Lichiditate imediată
0.26
Pondere active imobilizate
80.1%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.26 | 0.27 | 0.08 | 0.08 | 0.07 | 20.43 | 34.21 | 34.76 | 8.61 |
| Lichiditate imediată | 0.26 | 0.27 | 0.08 | 0.08 | 0.07 | 20.43 | 34.21 | 34.76 | 8.61 |
| Pondere active imobilizate | 80.1% | 78.81% | 93.49% | 92.81% | 93.38% | 79.28% | 59.22% | 57.61% | 67.92% |
| Pondere active circulante | 19.9% | 21.19% | 6.51% | 7.19% | 6.62% | 20.72% | 40.78% | 42.39% | 32.08% |
©Firme.ro