Companie
Detalii identificare
Nume firmăJUST SMILE SRL
Cod unic de înregistrare23904429 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2008008677406
EUIDROONRC.J2008008677406
Data înființării20.05.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8623
Această clasă include:
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta stomatologica
Informații de contact
Adresastr. Secuilor nr. 5, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Email
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.056.377
Profit (Lei)
-140.830
Număr angajați
5
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.056.377 | -140.830 | -11.736 | 992.680 | 321.579 | 142.121 | -518.634 | 5 |
| 2023 | 1.218.016 | 0 | 0 | 880.834 | 418.366 | 84.665 | -377.803 | 6 |
| 2022 | 1.542.489 | 0 | 0 | 693.711 | 519.866 | 48.981 | -124.864 | 6 |
| 2021 | 1.762.905 | 157.679 | 13.140 | 646.307 | 640.650 | 163.636 | 157.979 | 5 |
| 2020 | 1.164.974 | 24.455 | 2.038 | 310.211 | 277.836 | 57.130 | 24.755 | 4 |
| 2019 | 768.243 | 14.582 | 1.215 | 339.344 | 313.135 | 41.091 | 14.882 | 3 |
| 2018 | 499.835 | 16.276 | 1.356 | 148.765 | 136.308 | 29.033 | 16.576 | 3 |
| 2017 | 434.299 | 11.809 | 984 | 159.505 | 116.703 | 54.911 | 12.109 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-13.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27.15%
Lichiditate curentă
0.14
Viteza rotație active
2.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-13.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27.15%
Profit net per salariat
-28.166 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -13.33% | 0% | 0% | 8.94% | 2.1% | 1.9% | 3.26% | 2.72% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 9.92% | 3.1% | 2.9% | 4.26% | 3.72% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 27.15% | 0% | 0% | 99.81% | 98.79% | 97.98% | 98.19% | 97.52% |
| Profit net per salariat | -28.166 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 31.536 Lei | 6.114 Lei | 4.861 Lei | 5.425 Lei | 3.936 Lei |
Viteza rotație active
2.28
Viteza rotație stocuri
10.03
Durata medie încasare creanțe
10.05 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.28 | 2.42 | 2.71 | 2.19 | 3.48 | 2.17 | 3.02 | 2.53 |
| Viteza rotație stocuri | 10.03 | 27.37 | 106.86 | 120.56 | 146.48 | 96.6 | 38.56 | 83.54 |
| Durata medie încasare creanțe | 10.05 zile | 8.71 zile | 7.82 zile | 1.93 zile | 3.11 zile | 3.51 zile | 2.63 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 211.275 Lei | 203.003 Lei | 257.082 Lei | 352.581 Lei | 291.244 Lei | 256.081 Lei | 166.612 Lei | 144.766 Lei |
Lichiditate curentă
0.14
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
69.35%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.14 | 0.1 | 0.07 | 0.25 | 0.18 | 0.12 | 0.2 | 0.34 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.05 | 0.05 | 0.23 | 0.16 | 0.1 | 0.11 | 0.31 |
| Pondere active imobilizate | 69.35% | 83.17% | 91.39% | 79.65% | 82.94% | 88.4% | 82.44% | 68% |
| Pondere active circulante | 30.65% | 16.83% | 8.61% | 20.35% | 17.06% | 11.6% | 17.56% | 32% |
©Firme.ro
