Companie
Detalii identificare
Nume firmăIMPULSE BEAUTY SRL
Cod unic de înregistrare RO 23916130 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ05/1341/2008
EUIDROONRC.J05/1341/2008
Data înființării21.05.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
Adresastr. Crivatului nr. 72, Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
91.834
Profit (Lei)
8.426
Număr angajați
2
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 91.834 | 8.426 | 702 | 199.958 | 1.870 | 939 | -1.896 | 2 |
| 2023 | 85.968 | 4.778 | 398 | 184.132 | 4.821 | 736 | -10.322 | 2 |
| 2022 | 49.855 | 6.335 | 528 | 193.282 | 7.772 | 29.614 | -15.100 | 2 |
| 2021 | 37.829 | 5.979 | 498 | 140.085 | 6.194 | 3.061 | -21.435 | 2 |
| 2020 | 39.641 | 8.835 | 736 | 134.510 | 4.743 | 259 | -27.414 | 2 |
| 2019 | 37.254 | 4.783 | 399 | 146.889 | 16.683 | 4.601 | -36.249 | 2 |
| 2018 | 42.261 | 8.851 | 738 | 143.789 | 28.623 | 4.213 | -41.032 | 2 |
| 2017 | 62.401 | 5.107 | 426 | 136.217 | 35.920 | 2.455 | -49.883 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-444.41%
Lichiditate curentă
0
Viteza rotație active
32.69
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-444.41%
Profit net per salariat
4.213 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 9.18% | 5.56% | 12.71% | 15.81% | 22.29% | 12.84% | 20.94% | 8.18% |
| Marjă profit brut | 10.67% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -444.41% | -46.29% | -41.95% | -27.89% | -32.23% | -13.19% | -21.57% | -10.24% |
| Profit net per salariat | 4.213 Lei | 2.389 Lei | 3.168 Lei | 2.990 Lei | 4.418 Lei | 2.392 Lei | 4.426 Lei | 2.554 Lei |
Viteza rotație active
32.69
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.7 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 32.69 | 15.47 | 1.33 | 4.09 | 7.93 | 1.75 | 1.29 | 1.63 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.7 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 45.917 Lei | 42.984 Lei | 24.928 Lei | 18.915 Lei | 19.821 Lei | 18.627 Lei | 21.131 Lei | 31.201 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
66.57%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0 | 0.15 | 0.02 | 0 | 0.03 | 0.03 | 0.02 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0 | 0.15 | 0.02 | 0 | 0.03 | 0.03 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 66.57% | 86.76% | 20.79% | 66.93% | 94.82% | 78.38% | 87.17% | 93.6% |
| Pondere active circulante | 33.43% | 13.24% | 79.21% | 33.07% | 5.18% | 21.62% | 12.83% | 6.4% |
©Firme.ro