Companie
Detalii identificare
Nume firmăADMIN SOLUTION SRL
Cod unic de înregistrare RO 23933785 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/1964/2008
EUIDROONRC.J35/1964/2008
Data înființării23.05.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7022
Această clasă include acordarea de consultaţii, îndrumare şi asistenţă operaţională pentru firme şi alte organizaţii pe probleme de management, cum ar fi: planificarea strategică şi organizatorică, procese de retehnologizare, managementul schimbărilor, reducerea costurilor şi alte probleme financiare; obiective şi strategii de marketing; planificarea, şi politici privind resursele umane; strategii de compensare şi pensionare; planificarea producţiei şi planificarea controlului. Aceste servicii pentru afaceri pot include consultanţă, îndrumare sau asistenţă operaţională pentru firme şi servicii publice cu privire la: -proiectarea metodelor sau procedurilor contabile, programe de contabilizare a costurilor, proceduri de control bugetar -consultanţă şi asistenţă acordată firmelor şi serviciilor publice pentru planificare, organizare eficientă şi control, managementul informaţiei etc. Această clasă exclude: -proiectarea de software (programe) pentru sisteme de contabilitate,
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati ale directiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activitati de management si de consultanta in management
Obiect activitateActivitati de consultanta pentru afaceri si management
Informații de contact
AdresaP-Ţa Consiliul Europei nr. 1, Timişoara, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
30.158
Profit (Lei)
10.925
Număr angajați
0
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.158 | 10.925 | 910 | 10.054 | 0 | 16.903 | 6.849 | 0 |
| 2024 | 29.845 | -5.286 | -441 | 13.190 | 0 | 21.681 | 13.180 | 0 |
| 2023 | 35.607 | 17.256 | 1.438 | 16.031 | 0 | 46.991 | 18.466 | 0 |
| 2022 | 37.101 | 22.891 | 1.908 | 20.416 | 0 | 45.086 | 24.101 | 0 |
| 2021 | 47.017 | 32.352 | 2.696 | 14.382 | 0 | 51.966 | 33.562 | 0 |
| 2020 | 46.131 | 30.702 | 2.559 | 7.098 | 0 | 56.941 | 51.976 | 0 |
| 2019 | 51.566 | 38.056 | 3.171 | 6.752 | 0 | 26.706 | 21.274 | 0 |
| 2018 | 44.665 | 8.038 | 670 | 55.377 | 0 | 38.596 | -16.781 | 0 |
| 2017 | 46.977 | 31.308 | 2.609 | 81.181 | 0 | 56.362 | -24.819 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
36.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.68
Viteza rotație active
1.78
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
36.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 36.23% | -17.71% | 48.46% | 61.7% | 68.81% | 66.55% | 73.8% | 18% | 66.65% |
| Marjă profit brut | 39.7% | 0% | 59.01% | 64.04% | 71.81% | 69.33% | 76.8% | 21% | 69.64% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -40.11% | 93.45% | 94.98% | 96.39% | 59.07% | 100% | -47.9% | -126.15% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.78
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
127.01 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.78 | 1.38 | 0.76 | 0.82 | 0.9 | 0.81 | 1.93 | 1.16 | 0.83 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 127.01 zile | 75.25 zile | 417 zile | 259.5 zile | 389.17 zile | 305.11 zile | 177.08 zile | 160.61 zile | 128.7 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.68
Lichiditate imediată
1.68
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.68 | 1.64 | 2.93 | 2.21 | 3.61 | 8.02 | 3.96 | 0.7 | 0.69 |
| Lichiditate imediată | 1.68 | 1.64 | 2.93 | 2.21 | 3.61 | 8.02 | 3.96 | 0.7 | 0.69 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro