Companie
Detalii identificare
Nume firmăFLORE GROUP SRL
Cod unic de înregistrare RO 24035502 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ31/467/2008
EUIDROONRC.J31/467/2008
Data înființării12.06.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaGheorghe Pop De Băseşti nr. 65, Zalău, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
298.777
Profit (Lei)
83.082
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 298.777 | 83.082 | 6.924 | 843.664 | 141.812 | 184.503 | -517.349 | 1 |
| 2023 | 41.614 | 0 | 0 | 958.155 | 202.960 | 154.764 | -600.431 | 0 |
| 2022 | 53.980 | 0 | 0 | 759.110 | 160.578 | 108.636 | -489.896 | 1 |
| 2021 | 4.552 | 0 | 0 | 639.268 | 150.460 | 124.730 | -364.078 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 682.423 | 196.525 | 182.159 | -303.739 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 645.576 | 232.106 | 174.901 | -238.569 | 0 |
| 2018 | 4.521 | 0 | 0 | 488.236 | 175.401 | 124.780 | -188.055 | 0 |
| 2017 | 39.809 | 0 | 0 | 394.758 | 203.853 | 103.714 | -87.191 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
27.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-16.06%
Lichiditate curentă
0.22
Viteza rotație active
0.92
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
27.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-16.06%
Profit net per salariat
83.082 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 27.81% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 27.81% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -16.06% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 83.082 Lei | n/a | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.92
Viteza rotație stocuri
3.77
Durata medie încasare creanțe
97.22 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.92 | 0.12 | 0.2 | 0.02 | 0 | 0 | 0.02 | 0.13 |
| Viteza rotație stocuri | 3.77 | 0.63 | 0.93 | 0.1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 97.22 zile | 388.69 zile | 223.47 zile | 6127.86 zile | 0 | 0 | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 298.777 Lei | n/a | 53.980 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.22
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
43.46%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.22 | 0.16 | 0.14 | 0.2 | 0.27 | 0.27 | 0.26 | 0.26 |
| Lichiditate imediată | 0.12 | 0.09 | 0.07 | 0.12 | 0.27 | 0.27 | 0.26 | 0.26 |
| Pondere active imobilizate | 43.46% | 56.74% | 59.65% | 54.67% | 51.9% | 57.03% | 58.43% | 66.28% |
| Pondere active circulante | 56.54% | 43.26% | 40.35% | 45.33% | 48.1% | 42.97% | 41.57% | 33.72% |
©Firme.ro