Companie
Detalii identificare
Nume firmăIRINEI SRL
Cod unic de înregistrare RO 24131690 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2008001300165
EUIDROONRC.J2008001300165
Data înființării02.07.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
113
Această clasă include:
-cultivarea legumelor frunzoase: -anghinare -sparanghel -varză -conopidă şi broccoli -lăptucă şi cicoare -spanac -alte legume frunzoase -cultivarea legumelor pentru fructe -castraveţi şi castraveciori -vinete -tomate -pepeni verzi -pepeni galbeni -alte soiuri de pepeni şi legume pentru fructe -cultivarea legumelor rădăcinoase (inclusiv bulboase sau tuberculi) -morcovi -napi -usturoi -ceapă (inclusiv ceapă franţuzească) -praz şi alte legume aliacee -alte legume rădăcinoase, cu bulbi sau tuberculi -cultivarea ciupercilor şi trufelor -cultivarea legumelor pentru producerea de seminţe, inclusiv seminţe de sfeclă de zahăr şi alte tipuri de sfeclă -cultivarea sfeclei de zahăr -cultivarea altor legume -cultivarea de rădăcinoase şi tuberculi cum sunt: -cartofi -cartofi dulci -manioc -igname -alte rădăcinoase şi tuberculi Această clasă exclude: -cultura ardeiului iute (capsicum sop.) şi a altor plante aromatice şi condimente,
0128 -cultura miceliului de ciuperci,
0130
-cultivarea legumelor frunzoase: -anghinare -sparanghel -varză -conopidă şi broccoli -lăptucă şi cicoare -spanac -alte legume frunzoase -cultivarea legumelor pentru fructe -castraveţi şi castraveciori -vinete -tomate -pepeni verzi -pepeni galbeni -alte soiuri de pepeni şi legume pentru fructe -cultivarea legumelor rădăcinoase (inclusiv bulboase sau tuberculi) -morcovi -napi -usturoi -ceapă (inclusiv ceapă franţuzească) -praz şi alte legume aliacee -alte legume rădăcinoase, cu bulbi sau tuberculi -cultivarea ciupercilor şi trufelor -cultivarea legumelor pentru producerea de seminţe, inclusiv seminţe de sfeclă de zahăr şi alte tipuri de sfeclă -cultivarea sfeclei de zahăr -cultivarea altor legume -cultivarea de rădăcinoase şi tuberculi cum sunt: -cartofi -cartofi dulci -manioc -igname -alte rădăcinoase şi tuberculi Această clasă exclude: -cultura ardeiului iute (capsicum sop.) şi a altor plante aromatice şi condimente,
0128 -cultura miceliului de ciuperci,
0130
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCultivarea legumelor si a pepenilor, a radacinoaselor si tuberculilor
Informații de contact
AdresaMeteorologiei nr. 11-15, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
47.245
Profit (Lei)
-53.061
Număr angajați
0
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 47.245 | -53.061 | -4.422 | 1.383.122 | 1.142.586 | 145.222 | -95.314 | 0 |
| 2023 | 21.376 | 0 | 0 | 964.458 | 892.259 | 29.946 | -42.253 | 0 |
| 2022 | 22.720 | 0 | 0 | 245.294 | 161.055 | 50.207 | -34.032 | 0 |
| 2021 | 67.266 | 0 | 0 | 261.387 | 176.843 | 52.730 | -31.814 | 0 |
| 2020 | 18.064 | 0 | 0 | 229.924 | 173.547 | 32.114 | -24.263 | 0 |
| 2019 | 50.796 | 9.030 | 753 | 81.738 | 52.799 | 28.680 | -259 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 56.919 | 22.816 | 24.814 | -9.289 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 48.120 | 22.714 | 16.173 | -9.233 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-112.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.67%
Lichiditate curentă
0.1
Viteza rotație active
0.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-112.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.67%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -112.31% | 0% | 0% | 0% | 0% | 17.78% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 20.78% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 55.67% | 0% | 0% | 0% | 0% | -3486.49% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
2.79
Durata medie încasare creanțe
529.21 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.04 | 0.02 | 0.11 | 0.29 | 0.09 | 0.62 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 2.79 | 1.05 | 1.62 | 4.79 | 1.29 | 2.81 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 529.21 zile | 151.53 zile | 447.83 zile | 131.93 zile | 301.8 zile | 58.26 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.1
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
88.72%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.1 | 0.03 | 0.2 | 0.2 | 0.14 | 0.35 | 0.44 | 0.34 |
| Lichiditate imediată | 0.09 | 0.01 | 0.15 | 0.15 | 0.08 | 0.13 | 0.2 | 0.21 |
| Pondere active imobilizate | 88.72% | 96.75% | 76.23% | 77.03% | 84.38% | 64.8% | 47.9% | 58.41% |
| Pondere active circulante | 11.28% | 3.25% | 23.77% | 22.97% | 15.62% | 35.2% | 52.1% | 41.59% |
©Firme.ro