Companie
Detalii identificare
Nume firmăDATA SECURITY GROUP SRL
Cod unic de înregistrare RO 24178316 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2008001893083
EUIDROONRC.J2008001893083
Data înființării11.07.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6202
Această clasă include planificarea şi proiectarea sistemelor de calculatoare ce integrează hardware, software şi tehnologii de comunicaţii. Serviciile de consultanţă pot include şi activitatea de pregătire a utilizatorilor.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de consultanta in tehnologia informatiei
Informații de contact
Adresastr. Paraului nr. 7, Braşov, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
41.000
Profit (Lei)
3.789
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 41.000 | 3.789 | 316 | 49.639 | 0 | 89.755 | 40.116 | 1 |
| 2023 | 156.147 | 21.153 | 1.763 | 71.857 | 0 | 108.184 | 36.327 | 0 |
| 2022 | 394.691 | 384.934 | 32.078 | 72.766 | 0 | 457.940 | 385.174 | 1 |
| 2021 | 271.195 | 265.472 | 22.123 | 19.354 | 0 | 285.066 | 265.712 | 0 |
| 2020 | 22.988 | 1.465 | 122 | 63.884 | 0 | 180.135 | 116.251 | 0 |
| 2019 | 261.787 | 308.426 | 25.702 | 47.671 | 0 | 356.337 | 308.666 | 1 |
| 2018 | 270.760 | 240.124 | 20.010 | 90.832 | 188.823 | 291.917 | 389.908 | 1 |
| 2017 | 6.496 | 5.760 | 480 | 75.650 | 196.640 | 266.854 | 387.844 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.45%
Lichiditate curentă
1.81
Viteza rotație active
0.46
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.45%
Profit net per salariat
3.789 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 9.24% | 13.55% | 97.53% | 97.89% | 6.37% | 117.82% | 88.69% | 88.67% |
| Marjă profit brut | 10.75% | 15.78% | 98.76% | 99.18% | 9.38% | 120.16% | 89.7% | 67.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 9.45% | 58.23% | 99.94% | 99.91% | 1.26% | 99.92% | 61.58% | 1.49% |
| Profit net per salariat | 3.789 Lei | n/a | 384.934 Lei | n/a | n/a | 308.426 Lei | 240.124 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.46
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
799.47 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.46 | 1.44 | 0.86 | 0.95 | 0.13 | 0.73 | 0.56 | 0.01 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29.17 | 0.7 |
| Durata medie încasare creanțe | 799.47 zile | 234.47 zile | 423.34 zile | 56.1 zile | 2710.7 zile | 496.31 zile | 357.62 zile | 6744.02 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 41.000 Lei | n/a | 394.691 Lei | n/a | n/a | 261.787 Lei | 270.760 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.81
Lichiditate imediată
1.81
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.81 | 1.51 | 6.29 | 14.73 | 2.82 | 7.47 | 3.21 | 3.53 |
| Lichiditate imediată | 1.81 | 1.51 | 6.29 | 14.73 | 2.82 | 7.47 | 3.11 | 3.4 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 39.28% | 42.43% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 60.72% | 57.57% |
©Firme.ro