Companie
Detalii identificare
Nume firmăBELLA CAFFE 2006 SRL
Cod unic de înregistrare RO 24279965 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2008001627033
EUIDROONRC.J2008001627033
Data înființării04.08.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresastr. Negru Vodă, Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
383.713
Profit (Lei)
-51.523
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 383.713 | -51.523 | -4.294 | 150.020 | 42.700 | 82.376 | -24.944 | 1 |
| 2024 | 328.515 | -28.665 | -2.389 | 112.258 | 41.972 | 96.865 | 26.579 | 2 |
| 2023 | 448.889 | 26.817 | 2.235 | 45.059 | 37.253 | 95.658 | 87.852 | 2 |
| 2022 | 410.475 | 33.444 | 2.787 | 45.322 | 39.034 | 67.323 | 61.035 | 3 |
| 2021 | 294.192 | 57.421 | 4.785 | 38.330 | 41.196 | 88.208 | 91.074 | 3 |
| 2020 | 262.273 | 16.730 | 1.394 | 38.943 | 45.843 | 336.761 | 343.661 | 2 |
| 2019 | 562.823 | 176.827 | 14.736 | 36.522 | 43.412 | 320.041 | 326.931 | 2 |
| 2018 | 387.951 | 57.730 | 4.811 | 40.807 | 35.187 | 155.724 | 150.104 | 2 |
| 2017 | 329.089 | 36.355 | 3.030 | 30.884 | 30.501 | 92.756 | 92.373 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-13.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.55
Viteza rotație active
3.07
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-13.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-51.523 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -13.43% | -8.73% | 5.97% | 8.15% | 19.52% | 6.38% | 31.42% | 14.88% | 11.05% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 6.98% | 9.18% | 20.62% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -107.85% | 30.53% | 54.79% | 63.05% | 4.87% | 54.09% | 38.46% | 39.36% |
| Profit net per salariat | -51.523 Lei | -14.333 Lei | 13.409 Lei | 11.148 Lei | 19.140 Lei | 8.365 Lei | 88.414 Lei | 28.865 Lei | 18.178 Lei |
Viteza rotație active
3.07
Viteza rotație stocuri
5.33
Durata medie încasare creanțe
5.6 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.07 | 2.37 | 3.38 | 3.86 | 2.27 | 0.69 | 1.55 | 2.03 | 2.67 |
| Viteza rotație stocuri | 5.33 | 4.26 | 9.49 | 11.77 | 7.63 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.6 zile | 18.89 zile | 35.34 zile | 24.43 zile | 57.45 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 383.713 Lei | 164.258 Lei | 224.445 Lei | 136.825 Lei | 98.064 Lei | 131.137 Lei | 281.412 Lei | 193.976 Lei | 164.545 Lei |
Lichiditate curentă
0.55
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
34.14%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.55 | 0.86 | 2.12 | 1.49 | 2.3 | 8.65 | 8.76 | 3.82 | 3 |
| Lichiditate imediată | 0.07 | 0.18 | 1.07 | 0.72 | 1.3 | 8.65 | 8.76 | 3.82 | 3 |
| Pondere active imobilizate | 34.14% | 30.23% | 28.03% | 36.7% | 31.84% | 11.98% | 11.94% | 18.43% | 24.75% |
| Pondere active circulante | 65.86% | 69.77% | 71.97% | 63.3% | 68.16% | 88.02% | 88.06% | 81.57% | 75.25% |
©Firme.ro