Companie
Detalii identificare
Nume firmăAXAS 2008 SRL
Cod unic de înregistrare RO 24305398 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ27/1192/2008
EUIDROONRC.J27/1192/2008
Data înființării07.08.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4322
Această clasă include lucrări de instalaţii sanitare, lucrări de instalare a sistemelor de încălzire şi aer condiţionat, inclusiv completări, modificări, întreţinere şi reparare. Această clasă include:
-instalarea în clădiri sau alte construcţii de: -sisteme de încălzire (electrice, cu gaze şi petrol) -cuptoare, turnuri de răcire -dispozitive de colectare a energiei solare pentru obţinerea de energie, alta decât cea electrică -instalaţii şi echipamente sanitare -echipament şi tubulatură pentru instalaţiile de ventilaţie şi aer condiţionat -armături pentru tevi de gaz -conducte de abur -sisteme de stins incendii (sisteme de sprinklere) -sisteme de aspersoare pentru peluze (suprafeţe cu gazon) -instalarea sistemelor de conducte Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de încălzire electrice prin pardoseli,
4321
-instalarea în clădiri sau alte construcţii de: -sisteme de încălzire (electrice, cu gaze şi petrol) -cuptoare, turnuri de răcire -dispozitive de colectare a energiei solare pentru obţinerea de energie, alta decât cea electrică -instalaţii şi echipamente sanitare -echipament şi tubulatură pentru instalaţiile de ventilaţie şi aer condiţionat -armături pentru tevi de gaz -conducte de abur -sisteme de stins incendii (sisteme de sprinklere) -sisteme de aspersoare pentru peluze (suprafeţe cu gazon) -instalarea sistemelor de conducte Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de încălzire electrice prin pardoseli,
4321
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat
Informații de contact
AdresaB-Dul Dacia nr. 9, Piatra Neamţ, Neamţ
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
17.878
Profit (Lei)
-6.207
Număr angajați
0
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.878 | -6.207 | -517 | -114 | 7.600 | 2.384 | 10.098 | 0 |
| 2024 | 17.983 | -3.102 | -259 | 2.561 | 0 | 18.866 | 16.305 | 0 |
| 2023 | 45.724 | 16.535 | 1.378 | 3.986 | 0 | 23.438 | 19.407 | 0 |
| 2022 | 32.524 | 0 | 0 | 20.970 | 142 | 18.169 | -2.325 | 0 |
| 2021 | 36.800 | 8.204 | 684 | 4.842 | 0 | 10.764 | 5.922 | 0 |
| 2020 | 9.500 | 459 | 38 | 4.156 | 0 | 1.649 | -2.282 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 2.817 | 0 | 76 | -2.741 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 2.817 | 0 | 76 | -2.741 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 2.817 | 0 | 76 | -2.741 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-34.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-61.47%
Lichiditate curentă
-20.91
Viteza rotație active
1.79
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-34.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-61.47%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -34.72% | -17.25% | 36.16% | 0% | 22.29% | 4.83% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 43.91% | 0% | 25.29% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -61.47% | -19.02% | 85.2% | 0% | 100% | -20.11% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.79
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
26.17 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.79 | 0.95 | 1.95 | 1.78 | 3.42 | 5.76 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 19.41 | 0 | 60.03 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 26.17 zile | 20.3 zile | 132.05 zile | 19.8 zile | 10.63 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
-20.91
Lichiditate imediată
-20.91
Pondere active imobilizate
76.12%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | -20.91 | 7.37 | 5.88 | 0.87 | 2.22 | 0.4 | 0.03 | 0.03 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | -20.91 | 7.37 | 5.29 | 0.87 | 2.1 | 0.4 | 0.03 | 0.03 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 76.12% | 0% | 0% | 0.78% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 23.88% | 100% | 100% | 99.22% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro