Companie
Detalii identificare
Nume firmăPERFECT FACE S.R.L.
Cod unic de înregistrare24335275 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/14026/2008
EUIDROONRC.J40/14026/2008
Data înființării15.08.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
Adresastr. Plaviei nr. 22, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
299.405
Profit (Lei)
136.357
Număr angajați
4
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 299.405 | 136.357 | 11.363 | 322.114 | 696 | 96.490 | -224.928 | 4 |
| 2023 | 274.493 | 53.633 | 4.469 | 451.341 | 3.245 | 86.486 | -361.285 | 4 |
| 2022 | 278.379 | 0 | 0 | 516.618 | 9.939 | 91.404 | -414.918 | 4 |
| 2021 | 229.751 | 0 | 0 | 416.752 | 16.633 | 82.883 | -308.494 | 4 |
| 2020 | 214.954 | 0 | 0 | 273.088 | 18.173 | 76.167 | -178.540 | 4 |
| 2019 | 250.375 | 0 | 0 | 175.926 | 1.268 | 99.896 | -74.762 | 4 |
| 2018 | 206.110 | 208.707 | 17.392 | 44.570 | 6.403 | 66.374 | 28.386 | 3 |
| 2017 | 156.577 | 285.907 | 23.826 | 256.478 | 15.566 | 90.791 | -150.121 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
45.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-60.62%
Lichiditate curentă
0.3
Viteza rotație active
3.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
45.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-60.62%
Profit net per salariat
34.089 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 45.54% | 19.54% | 0% | 0% | 0% | 0% | 101.26% | 182.6% |
| Marjă profit brut | 49.01% | 21.21% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -60.62% | -14.85% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | -190.45% |
| Profit net per salariat | 34.089 Lei | 13.408 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 69.569 Lei | 142.954 Lei |
Viteza rotație active
3.08
Viteza rotație stocuri
4.67
Durata medie încasare creanțe
15.01 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.08 | 3.06 | 2.75 | 2.31 | 2.28 | 2.47 | 2.83 | 1.47 |
| Viteza rotație stocuri | 4.67 | 4.96 | 4.27 | 3.24 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 15.01 zile | 16.78 zile | 14.91 zile | 18.43 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 74.851 Lei | 68.623 Lei | 69.595 Lei | 57.438 Lei | 53.739 Lei | 62.594 Lei | 68.703 Lei | 78.289 Lei |
Lichiditate curentă
0.3
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
0.72%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.3 | 0.19 | 0.18 | 0.2 | 0.28 | 0.57 | 1.49 | 0.35 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.07 | 0.05 | 0.03 | 0.28 | 0.57 | 1.49 | 0.35 |
| Pondere active imobilizate | 0.72% | 3.62% | 9.81% | 16.71% | 19.26% | 1.25% | 8.8% | 14.64% |
| Pondere active circulante | 99.28% | 96.38% | 90.19% | 83.29% | 80.74% | 98.75% | 91.2% | 85.36% |
©Firme.ro