Companie
Detalii identificare
Nume firmăASSET PROPERTIES S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 24360651 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023005835237
EUIDROONRC.J2023005835237
Data înființării21.08.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6810
Această clasă include:
-cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii sau în leasing: -clădiri cu apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite, mall-uri şi centre comerciale -terenuri
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de divizare a terenurilor în loturi, fără amenajări ale terenului Această clasă exclude: -dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru vânzare,
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
Această clasă include de asemenea:
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateCumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii
Informații de contact
AdresaPădurea Mogoşoaia nr. 31-41, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
230.615
Profit (Lei)
25.983
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 230.615 | 25.983 | 2.165 | 1.426.955 | 1.558.403 | 13.503 | 144.951 | 1 |
| 2024 | 249.492 | 106.453 | 8.871 | 994.969 | 552.861 | 561.076 | 118.968 | 1 |
| 2023 | 911.404 | 0 | 0 | 925.814 | 245.719 | 692.610 | 12.515 | 1 |
| 2022 | 87.196 | 138.390 | 11.533 | 846.188 | 123.058 | 971.387 | 248.257 | 1 |
| 2021 | 911.740 | 122.213 | 10.184 | 595.034 | 10.757 | 694.144 | 109.867 | 1 |
| 2020 | 0 | 220 | 18 | 481.239 | 3.023 | 465.870 | -12.346 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 16.119 | 0 | 3.553 | -12.566 | 0 |
| 2018 | 100 | 0 | 0 | 16.036 | 0 | 4.770 | -11.266 | 0 |
| 2017 | 200 | 194 | 16 | 16.035 | 0 | 7.082 | -8.953 | 0 |
Marja profit net
11.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.93%
Lichiditate curentă
0.01
Viteza rotație active
0.15
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.93%
Profit net per salariat
25.983 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.27% | 42.67% | 0% | 158.71% | 13.4% | 0% | 0% | 0% | 97% |
| Marjă profit brut | 14.45% | 49.88% | 0% | 161.52% | 14.38% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 17.93% | 89.48% | 0% | 55.74% | 100% | -1.78% | 0% | 0% | -2.17% |
| Profit net per salariat | 25.983 Lei | 106.453 Lei | 0 Lei | 138.390 Lei | 122.213 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.15
Viteza rotație stocuri
30.49
Durata medie încasare creanțe
7.62 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.15 | 0.22 | 0.97 | 0.08 | 1.29 | 0 | 0 | 0.02 | 0.03 |
| Viteza rotație stocuri | 30.49 | 0.59 | 1.39 | 0.35 | 1.71 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 7.62 zile | 1.15 zile | 14.87 zile | 2655.95 zile | 63.61 zile | 0 | 0 | 3212 zile | 1230.05 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 230.615 Lei | 249.492 Lei | 911.404 Lei | 87.196 Lei | 911.740 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.01