Companie
Detalii identificare
Nume firmăFLAI & FRAMA SRL
Cod unic de înregistrare24460340 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2008001222304
EUIDROONRC.J2008001222304
Data înființării15.09.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Adresastr. Satu Mare nr. 55, Mărtineşti, Satu Mare
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
43.671
Profit (Lei)
-46.161
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 43.671 | -46.161 | -3.847 | 236.538 | 38.972 | 343.088 | 145.522 | 1 |
| 2022 | 270.511 | 95.103 | 7.925 | 53.731 | 42.306 | 193.322 | 181.897 | 3 |
| 2021 | 276.300 | 152.471 | 12.706 | 86.534 | 43.973 | 129.355 | 86.794 | 3 |
| 2019 | 29.400 | 855 | 71 | 119.185 | 37.449 | 42.760 | -38.976 | 1 |
| 2018 | 20.000 | 0 | 0 | 87.318 | 39.117 | 6.370 | -41.831 | 1 |
| 2017 | 27.100 | 0 | 0 | 95.367 | 40.783 | 16.496 | -38.088 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-105.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-31.72%
Lichiditate curentă
1.45
Viteza rotație active
0.11
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-105.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-31.72%
Profit net per salariat
-46.161 Lei
| Indicator | 2024 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -105.7% | 35.16% | 55.18% | 2.91% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -31.72% | 52.28% | 100% | -2.19% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -46.161 Lei | 31.701 Lei | 50.824 Lei | 855 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.11
Viteza rotație stocuri
0.49
Durata medie încasare creanțe
2062.83 zile
| Indicator | 2024 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.11 | 1.15 | 1.59 | 0.37 | 0.44 | 0.47 |
| Viteza rotație stocuri | 0.49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2062.83 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 43.671 Lei | 90.170 Lei | 92.100 Lei | 29.400 Lei | 20.000 Lei | 13.550 Lei |
Lichiditate curentă
1.45
Lichiditate imediată
1.07
Pondere active imobilizate
10.2%
| Indicator | 2024 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.45 | 3.6 | 1.49 | 0.36 | 0.07 | 0.17 |
| Lichiditate imediată | 1.07 | 3.6 | 1.49 | 0.36 | 0.07 | 0.17 |
| Pondere active imobilizate | 10.2% | 17.95% | 25.37% | 46.69% | 86% | 71.2% |
| Pondere active circulante | 89.8% | 82.05% | 74.63% | 53.31% | 14% | 28.8% |
©Firme.ro