Companie
Detalii identificare
Nume firmăBEST STAGE GRUP SRL
Cod unic de înregistrare RO 24473472 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/2871/2008
EUIDROONRC.J23/2871/2008
Data înființării17.09.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9003
Această clasă include:
-activităţi ale artiştilor individuali, cum ar fi sculptori, pictori, caricaturişti, gravori etc. -activităţi ale scriitorilor individuali, pentru toate subiectele, inclusiv lucrările de ficţiune, lucrările tehnice etc. -activităţi ale ziariştilor independenţi -restaurări ale operelor de artă cum ar fi picturile etc. Această clasă exclude: -realizarea lucrărilor din piatră, în afară de lucrările originale artistice,
2370 -restaurarea orgilor şi a altor instrumente muzicale cu valoare istorică,
3319 -producţia de filme cinematografice şi video,
5911; 5912 -restaurări de mobilă (cu excepţia restaurărilor de tipul celor din muzee),
9524
-activităţi ale artiştilor individuali, cum ar fi sculptori, pictori, caricaturişti, gravori etc. -activităţi ale scriitorilor individuali, pentru toate subiectele, inclusiv lucrările de ficţiune, lucrările tehnice etc. -activităţi ale ziariştilor independenţi -restaurări ale operelor de artă cum ar fi picturile etc. Această clasă exclude: -realizarea lucrărilor din piatră, în afară de lucrările originale artistice,
2370 -restaurarea orgilor şi a altor instrumente muzicale cu valoare istorică,
3319 -producţia de filme cinematografice şi video,
5911; 5912 -restaurări de mobilă (cu excepţia restaurărilor de tipul celor din muzee),
9524
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati de creatie artistica
Informații de contact
Adresastr. Mihail Eminescu nr. 1, Buftea, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
767.016
Profit (Lei)
-36.592
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 767.016 | -36.592 | -3.049 | 298.904 | 27.720 | 767.890 | 498.713 | 1 |
| 2023 | 691.247 | 246.404 | 20.534 | 111.417 | 39.896 | 635.419 | 573.305 | 1 |
| 2022 | 575.440 | 124.555 | 10.380 | 127.689 | 41.717 | 446.865 | 362.900 | 1 |
| 2021 | 444.156 | 123.767 | 10.314 | 110.379 | 59.859 | 738.789 | 690.345 | 1 |
| 2020 | 326.811 | 144.726 | 12.061 | 60.657 | 3.374 | 622.652 | 566.579 | 1 |
| 2019 | 439.224 | 253.011 | 21.084 | 123.864 | 0 | 824.507 | 701.853 | 2 |
| 2018 | 407.568 | 102.942 | 8.579 | 83.604 | 201 | 531.035 | 448.842 | 1 |
| 2017 | 363.060 | 148.305 | 12.359 | 32.237 | 686 | 376.240 | 345.899 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-4.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7.34%
Lichiditate curentă
2.57
Viteza rotație active
0.96
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-4.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7.34%
Profit net per salariat
-36.592 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -4.77% | 35.65% | 21.65% | 27.87% | 44.28% | 57.6% | 25.26% | 40.85% |
| Marjă profit brut | 0% | 36.66% | 22.63% | 28.85% | 45.22% | 58.6% | 26.26% | 43.62% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -7.34% | 42.98% | 34.32% | 17.93% | 25.54% | 36.05% | 22.94% | 42.88% |
| Profit net per salariat | -36.592 Lei | 246.404 Lei | 124.555 Lei | 123.767 Lei | 144.726 Lei | 126.506 Lei | 102.942 Lei | 148.305 Lei |
Viteza rotație active
0.96
Viteza rotație stocuri
215.33
Durata medie încasare creanțe
26.39 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.96 | 1.02 | 1.18 | 0.56 | 0.52 | 0.53 | 0.77 | 0.96 |
| Viteza rotație stocuri | 215.33 | 194.06 | 161.55 | 124.69 | 113.08 | 151.98 | 141.03 | 125.63 |
| Durata medie încasare creanțe | 26.39 zile | 24.89 zile | 45.08 zile | 168.94 zile | 148.08 zile | 152.69 zile | 77.75 zile | 111.98 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 767.016 Lei | 691.247 Lei | 575.440 Lei | 444.156 Lei | 326.811 Lei | 219.612 Lei | 407.568 Lei | 363.060 Lei |
Lichiditate curentă
2.57
Lichiditate imediată
2.56
Pondere active imobilizate
3.48%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.57 | 5.7 | 3.5 | 6.69 | 10.27 | 6.66 | 6.35 | 11.67 |
| Lichiditate imediată | 2.56 | 5.67 | 3.47 | 6.66 | 10.22 | 6.63 | 6.32 | 11.58 |
| Pondere active imobilizate | 3.48% | 5.91% | 8.54% | 7.5% | 0.54% | 0% | 0.04% | 0.18% |
| Pondere active circulante | 96.52% | 94.09% | 91.46% | 92.5% | 99.46% | 100% | 99.96% | 99.82% |
©Firme.ro