Companie
Detalii identificare
Nume firmăVIODAN TOTAL CONS SRL
Cod unic de înregistrare24510830 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2008001986031
EUIDROONRC.J2008001986031
Data înființării24.09.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4332
Această clasă include:
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de tamplarie si dulgherie
Informații de contact
AdresaCârciumăreşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
6.318
Profit (Lei)
-5.492
Număr angajați
0
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.318 | -5.492 | -458 | 26.205 | 0 | 5.412 | -20.793 | 0 |
| 2023 | 13.476 | 2.688 | 224 | 21.205 | 0 | 5.904 | -15.301 | 0 |
| 2022 | 10.674 | -1.956 | -163 | 21.247 | 0 | 3.258 | -17.989 | 1 |
| 2021 | 9.650 | 0 | 0 | 16.132 | 0 | 99 | -16.033 | 1 |
| 2020 | 2.300 | 0 | 0 | 7.700 | 0 | 5.011 | -2.689 | 1 |
| 2019 | 3.719 | 73 | 6 | 4.529 | 0 | 2.323 | -2.206 | 0 |
| 2018 | 5.337 | 4 | 0 | 3.060 | 0 | 781 | -2.279 | 0 |
| 2017 | 2.466 | 32 | 3 | 3.374 | 0 | 1.091 | -2.283 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-86.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26.41%
Lichiditate curentă
0.21
Viteza rotație active
1.17
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-86.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26.41%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -86.93% | 19.95% | -18.32% | 0% | 0% | 1.96% | 0.07% | 1.3% |
| Marjă profit brut | 0% | 19.95% | 0% | 0% | 0% | 4.97% | 3.07% | 4.3% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 26.41% | -17.57% | 10.87% | 0% | 0% | -3.31% | -0.18% | -1.4% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | -1.956 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.17
Viteza rotație stocuri
1.88
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.17 | 2.28 | 3.28 | 97.47 | 0.46 | 1.6 | 6.83 | 2.26 |
| Viteza rotație stocuri | 1.88 | 0 | 4.08 | 0 | 0.47 | 1.92 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 10.674 Lei | 9.650 Lei | 2.300 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.21
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.21 | 0.28 | 0.15 | 0.01 | 0.65 | 0.51 | 0.26 | 0.32 |
| Lichiditate imediată | 0.08 | 0.28 | 0.03 | 0.01 | 0.01 | 0.09 | 0.26 | 0.32 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro