Companie
Detalii identificare
Nume firmăCHINDRIȘ DUNCA SRL
Cod unic de înregistrare RO 24597276 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ24/1890/2008
EUIDROONRC.J24/1890/2008
Data înființării14.10.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaIeud, Maramureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
8.563
Profit (Lei)
-9.867
Număr angajați
0
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.563 | -9.867 | -822 | 104.796 | 30.911 | 62.271 | -11.614 | 0 |
| 2024 | 10.417 | -22.567 | -1.881 | 104.596 | 48.928 | 53.921 | -1.747 | 0 |
| 2023 | 6.303 | 5 | 0 | 16.081 | 10.768 | 26.133 | 20.820 | 0 |
| 2022 | 4.121 | 505 | 42 | 17.080 | 15.581 | 22.314 | 20.815 | 0 |
| 2021 | 5.903 | -2.404 | -200 | 21.507 | 20.213 | 21.603 | 20.309 | 0 |
| 2020 | 12.173 | 22.513 | 1.876 | 22.676 | 20.213 | 25.176 | 22.713 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-115.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84.96%
Lichiditate curentă
0.59
Viteza rotație active
0.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-115.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84.96%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -115.23% | -216.64% | 0.08% | 12.25% | -40.73% | 184.94% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0.1% | 15.26% | 0% | 191.26% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 84.96% | 100% | 0.02% | 2.43% | -11.84% | 99.12% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.09
Viteza rotație stocuri
15.57
Durata medie încasare creanțe
1222.02 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.09 | 0.1 | 0.17 | 0.11 | 0.14 | 0.27 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 15.57 | 18.94 | 11.46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1222.02 zile | 1063.01 zile | 1221.65 zile | 1940.32 zile | 1214.58 zile | 704.21 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.59
Lichiditate imediată
0.59
Pondere active imobilizate
33.17%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.59 | 0.52 | 1.63 | 1.31 | 1 | 1.11 | 0 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.59 | 0.51 | 1.59 | 1.31 | 1 | 1.11 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 33.17% | 47.57% | 29.18% | 41.12% | 48.34% | 44.53% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 66.83% | 52.43% | 70.82% | 58.88% | 51.66% | 55.47% | 100% | 100% |
©Firme.ro