Companie
Detalii identificare
Nume firmăOUTZONE SRL
Cod unic de înregistrare24619846 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/3255/2008
EUIDROONRC.J23/3255/2008
Data înființării17.10.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4647
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al mobilei de uz casnic -comerţul cu ridicata al covoarelor -comerţul cu ridicata al articolelor de iluminant Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al mobilei de birou,
4665
-comerţul cu ridicata al mobilei de uz casnic -comerţul cu ridicata al covoarelor -comerţul cu ridicata al articolelor de iluminant Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al mobilei de birou,
4665
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al mobilei, covoarelor si a articolelor de iluminat
Informații de contact
Adresastr. Padurii nr. 15, Săftica, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
8.822
Profit (Lei)
-77.337
Număr angajați
0
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.822 | -77.337 | -6.445 | 1.677.574 | 30.096 | 1.167.537 | -495.362 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 1.653.993 | 34.786 | 1.216.603 | -418.025 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 1.653.753 | 39.896 | 1.218.668 | -410.610 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 1.561.052 | 45.043 | 1.218.668 | -312.762 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 1.561.052 | 50.190 | 1.218.668 | -307.615 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 1.561.052 | 55.338 | 1.328.008 | -193.127 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 1.532.381 | 60.485 | 1.300.537 | -186.780 | 0 |
| 2017 | 494.876 | 0 | 0 | 1.552.386 | 65.632 | 1.359.776 | -142.399 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-876.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.61%
Lichiditate curentă
0.7
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-876.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.61%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -876.64% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 15.61% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0.05
Durata medie încasare creanțe
40838.87 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.35 |
| Viteza rotație stocuri | 0.05 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.76 |
| Durata medie încasare creanțe | 40838.87 zile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 711.05 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 494.876 Lei |
Lichiditate curentă
0.7
Lichiditate imediată
0.59
Pondere active imobilizate
2.51%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.7 | 0.74 | 0.74 | 0.78 | 0.78 | 0.85 | 0.85 | 0.88 |
| Lichiditate imediată | 0.59 | 0.58 | 0.58 | 0.62 | 0.62 | 0.69 | 0.68 | 0.69 |
| Pondere active imobilizate | 2.51% | 2.78% | 3.17% | 3.56% | 3.96% | 4% | 4.44% | 4.6% |
| Pondere active circulante | 97.49% | 97.22% | 96.83% | 96.44% | 96.04% | 96% | 95.56% | 95.4% |
©Firme.ro