Companie
Detalii identificare
Nume firmăCRISTIDOR STILE S.R.L.
Cod unic de înregistrare24781464 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/19691/2008
EUIDROONRC.J40/19691/2008
Data înființării24.11.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4782
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete
Informații de contact
Adresastr. Lt. Saidac Gheorghe nr. 4, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
108.850
Profit (Lei)
2.994
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 108.850 | 2.994 | 250 | 27.795 | 0 | 26.407 | -666 | 1 |
| 2023 | 113.291 | 0 | 0 | 17.719 | 0 | 13.742 | -3.660 | 1 |
| 2022 | 87.890 | 0 | 0 | 5.999 | 0 | 8.684 | 3.081 | 1 |
| 2021 | 53.181 | 7.611 | 634 | 2.993 | 0 | 10.784 | 7.791 | 0 |
| 2020 | 34.116 | 47.942 | 3.995 | 3.436 | 0 | 3.616 | 180 | 1 |
| 2019 | 46.050 | 0 | 0 | 49.865 | 0 | 2.104 | -47.761 | 1 |
| 2018 | 21.626 | 0 | 0 | 47.250 | 0 | 9.443 | -37.688 | 1 |
| 2017 | 17.660 | 0 | 0 | 38.461 | 0 | 15.198 | -23.263 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-449.55%
Lichiditate curentă
0.95
Viteza rotație active
4.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-449.55%
Profit net per salariat
2.994 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.75% | 0% | 0% | 14.31% | 140.53% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 3.75% | 0% | 0% | 15.06% | 141.21% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -449.55% | 0% | 0% | 97.69% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 2.994 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | 47.942 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
4.12
Viteza rotație stocuri
15.44
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.12 | 8.24 | 10.12 | 4.93 | 9.43 | 21.89 | 2.29 | 1.16 |
| Viteza rotație stocuri | 15.44 | 13.41 | 16.29 | 28.33 | 16.88 | 77.27 | 2.98 | 1.35 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 7.65 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 11.89 zile | 25.32 zile | 18.66 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 108.850 Lei | 113.291 Lei | 87.890 Lei | n/a | 34.116 Lei | 46.050 Lei | 21.626 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.95
Lichiditate imediată
0.7
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.95 | 0.78 | 1.45 | 3.6 | 1.05 | 0.04 | 0.2 | 0.4 |
| Lichiditate imediată | 0.7 | 0.3 | 0.55 | 2.98 | 0.46 | 0.03 | 0.05 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro