Companie
Detalii identificare
Nume firmăLA DULĂUL CO SRL
Cod unic de înregistrare RO 24994136 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ15/961/2022
EUIDROONRC.J15/961/2022
Data înființării23.01.2009 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaCiocănari, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
54.616
Profit (Lei)
11.744
Număr angajați
0
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 54.616 | 11.744 | 979 | 19.571 | 3.424 | 22.580 | 6.433 | 0 |
| 2023 | 77.469 | 0 | 0 | 35.057 | 10.097 | 19.650 | -5.310 | 0 |
| 2022 | 75.889 | 1.964 | 164 | 44.611 | 16.771 | 26.666 | -1.174 | 0 |
| 2021 | 4.707 | 0 | 0 | 3.963 | 0 | 825 | -3.138 | 0 |
| 2020 | 5.634 | 1.483 | 124 | 812 | 0 | 2.495 | 1.683 | 0 |
| 2019 | 9.694 | 1.364 | 114 | 833 | 0 | 2.397 | 1.564 | 0 |
| 2018 | 10.464 | 907 | 76 | 1.909 | 153 | 2.863 | 1.107 | 0 |
| 2017 | 9.927 | 1.093 | 91 | 1.047 | 575 | 1.765 | 1.293 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
21.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.15
Viteza rotație active
2.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
21.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 21.5% | 0% | 2.59% | 0% | 26.32% | 14.07% | 8.67% | 11.01% |
| Marjă profit brut | 25.41% | 0% | 5.69% | 0% | 29.34% | 17.08% | 11.71% | 14.04% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | -167.29% | 0% | 88.12% | 87.21% | 81.93% | 84.53% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.1
Viteza rotație stocuri
9.79
Durata medie încasare creanțe
67.74 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.1 | 2.6 | 1.75 | 5.71 | 2.26 | 4.04 | 3.47 | 4.24 |
| Viteza rotație stocuri | 9.79 | 10.88 | 3.67 | 27.69 | 3.03 | 5.9 | 5.23 | 11.58 |
| Durata medie încasare creanțe | 67.74 zile | 21.62 zile | 27.69 zile | 3.88 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.15
Lichiditate imediată
0.87
Pondere active imobilizate
13.17%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.15 | 0.56 | 0.6 | 0.21 | 3.07 | 2.88 | 1.5 | 1.69 |
| Lichiditate imediată | 0.87 | 0.36 | 0.13 | 0.17 | 0.78 | 0.91 | 0.45 | 0.87 |
| Pondere active imobilizate | 13.17% | 33.94% | 38.61% | 0% | 0% | 0% | 5.07% | 24.57% |
| Pondere active circulante | 86.83% | 66.06% | 61.39% | 100% | 100% | 100% | 94.93% | 75.43% |
©Firme.ro