Companie
Detalii identificare
Nume firmăTRADIMAT TREND SRL
Cod unic de înregistrare RO 25078277 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2009000285235
EUIDROONRC.J2009000285235
Data înființării06.02.2009 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4532
Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a carburanţilor,
4730
4730
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul de piese si accesorii pentru autovehicule
Informații de contact
AdresaDuzilor nr. 4, Oraş Pantelimon, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
277.853
Profit (Lei)
-130.629
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 277.853 | -130.629 | -10.886 | 1.024.862 | 135.526 | 397.392 | -490.175 | 1 |
| 2024 | 665.422 | -213.054 | -17.755 | 1.076.218 | 177.573 | 539.099 | -359.546 | 2 |
| 2023 | 418.039 | 0 | 0 | 1.207.459 | 217.893 | 840.952 | -146.492 | 2 |
| 2022 | 317.817 | 0 | 0 | 923.296 | 79.178 | 733.388 | -110.730 | 2 |
| 2021 | 220.511 | 0 | 0 | 766.871 | 93.872 | 621.618 | -51.305 | 2 |
| 2020 | 218.974 | 0 | 0 | 604.672 | 116.422 | 482.339 | -5.884 | 2 |
| 2019 | 717.165 | 190.663 | 15.889 | 566.987 | 70.659 | 546.593 | 50.265 | 4 |
| 2018 | 443.431 | 0 | 0 | 630.100 | 54.565 | 435.137 | -140.398 | 4 |
| 2017 | 572.282 | 77.913 | 6.493 | 474.833 | 14.811 | 319.740 | -140.282 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-47.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26.65%
Lichiditate curentă
0.39
Viteza rotație active
0.52
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-47.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26.65%
Profit net per salariat
-130.629 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -47.01% | -32.02% | 0% | 0% | 0% | 0% | 26.59% | 0% | 13.61% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 27.59% | 0.97% | 14.62% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 26.65% | 59.26% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | -55.54% |
| Profit net per salariat | -130.629 Lei | -106.527 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 47.666 Lei | 0 Lei | 38.957 Lei |
Viteza rotație active
0.52
Viteza rotație stocuri
0.74
Durata medie încasare creanțe
28.16 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.52 | 0.93 | 0.39 | 0.39 | 0.31 | 0.37 | 1.16 | 0.91 | 1.71 |
| Viteza rotație stocuri | 0.74 | 1.32 | 0.6 | 0.48 | 0.39 | 0.49 | 1.64 | 1.19 | 2.54 |
| Durata medie încasare creanțe | 28.16 zile | 12.29 zile | 70.19 zile | 70.76 zile | 93.86 zile | 56.31 zile | 42.63 zile | 44.94 zile | 46.07 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 277.853 Lei | 332.711 Lei | 209.020 Lei | 158.909 Lei | 110.256 Lei | 109.487 Lei | 179.291 Lei | 110.858 Lei | 286.141 Lei |
Lichiditate curentă
0.39
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
25.43%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.39 | 0.5 | 0.7 | 0.79 | 0.81 | 0.8 | 0.96 | 0.69 | 0.67 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.03 | 0.12 | 0.08 | 0.08 | 0.06 | 0.19 | 0.1 | 0.2 |
| Pondere active imobilizate | 25.43% | 24.78% | 20.58% | 9.74% | 13.12% | 19.44% | 11.45% | 11.14% | 4.43% |
| Pondere active circulante | 74.57% | 75.22% | 79.42% | 90.26% | 86.88% | 80.56% | 88.55% | 88.86% | 95.57% |
©Firme.ro