Companie
Detalii identificare
Nume firmăCAMELEON PR&EVENTS EXPERT SRL
Cod unic de înregistrare25087615 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2009001683407
EUIDROONRC.J2009001683407
Data înființării10.02.2009 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8230
Această clasă include organizarea, promovarea şi/sau administrarea de evenimente, cum ar fi congrese, convenţii, conferinţe şi întruniri, fie că include sau nu administrarea şi asigurarea personalului necesar pentru a opera facilităţile în care au loc aceste evenimente.
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateActivitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor
Informații de contact
AdresaRotaşului nr. 2, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
481.089
Profit (Lei)
312.251
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 481.089 | 312.251 | 26.021 | 130.930 | 67.627 | 377.606 | 315.851 | 1 |
| 2024 | 593.091 | 470.964 | 39.247 | 67.090 | 81.171 | 456.002 | 474.564 | 1 |
| 2023 | 295.767 | 183.916 | 15.326 | 29.702 | 54.550 | 162.668 | 187.516 | 1 |
| 2022 | 299.290 | 119.243 | 9.937 | 13.509 | 66.627 | 69.725 | 122.843 | 1 |
| 2021 | 84.000 | 30.600 | 2.550 | 9.764 | 74.241 | 5.205 | 69.682 | 1 |
| 2020 | 162.000 | 140.739 | 11.728 | 4.529 | 85.425 | 63.443 | 144.339 | 1 |
| 2019 | 145.345 | 110.703 | 9.225 | 13.158 | 3.832 | 110.747 | 101.421 | 1 |
| 2018 | 112.093 | 2.241 | 187 | 45.705 | 0 | 36.329 | -9.283 | 1 |
| 2017 | 120.000 | 3.434 | 286 | 39.163 | 0 | 31.088 | -8.075 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
64.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.86%
Lichiditate curentă
2.88
Viteza rotație active
1.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
64.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.86%
Profit net per salariat
312.251 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 64.91% | 79.41% | 62.18% | 39.84% | 36.43% | 86.88% | 76.17% | 2% | 2.86% |
| Marjă profit brut | 66.99% | 81.53% | 63.16% | 41.81% | 39.43% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.86% | 99.24% | 98.08% | 97.07% | 43.91% | 97.51% | 100% | -24.14% | -42.53% |
| Profit net per salariat | 312.251 Lei | 470.964 Lei | 183.916 Lei | 119.243 Lei | 30.600 Lei | 140.739 Lei | 110.703 Lei | 2.241 Lei | 3.434 Lei |
Viteza rotație active
1.08
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
277.52 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.08 | 1.1 | 1.36 | 2.19 | 1.06 | 1.09 | 1.27 | 3.09 | 3.86 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 277.52 zile | 214.39 zile | 140.1 zile | 4.88 zile | 17.38 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 481.089 Lei | 593.091 Lei | 295.767 Lei | 299.290 Lei | 84.000 Lei | 162.000 Lei | 145.345 Lei | 112.093 Lei | 120.000 Lei |
Lichiditate curentă
2.88
Lichiditate imediată
2.88
Pondere active imobilizate
15.19%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.88 | 6.8 | 5.48 | 5.16 | 0.53 | 14.01 | 8.42 | 0.79 | 0.79 |
| Lichiditate imediată | 2.88 | 6.8 | 5.48 | 5.16 | 0.53 | 14.01 | 8.42 | 0.79 | 0.79 |
| Pondere active imobilizate | 15.19% | 15.11% | 25.11% | 48.86% | 93.45% | 57.38% | 3.34% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 84.81% | 84.89% | 74.89% | 51.14% | 6.55% | 42.62% | 96.66% | 100% | 100% |
©Firme.ro