Companie
Detalii identificare
Nume firmăINSTAL CONSTRUCT CONSULTING SRL
Cod unic de înregistrare RO 25139943 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2009002163401
EUIDROONRC.J2009002163401
Data înființării17.02.2009 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaTudor Vianu nr. 4, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
215.651
Profit (Lei)
24.257
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 215.651 | 24.257 | 2.021 | 90.120 | 76.283 | 11.259 | -2.578 | 1 |
| 2023 | 204.796 | 0 | 0 | 168.320 | 110.852 | 30.632 | -26.836 | 1 |
| 2022 | 137.802 | 0 | 0 | 189.749 | 160.120 | 11.559 | -18.070 | 1 |
| 2021 | 267.122 | 160.478 | 13.373 | 51.284 | 0 | 251.185 | 199.901 | 1 |
| 2020 | 220.981 | 66.706 | 5.559 | 33.264 | 0 | 139.393 | 106.129 | 1 |
| 2019 | 106.209 | 34.646 | 2.887 | 34.279 | 98 | 73.604 | 39.423 | 1 |
| 2018 | 125.264 | 47.640 | 3.970 | 58.880 | 0 | 63.657 | 4.777 | 1 |
| 2017 | 87.971 | 0 | 0 | 81.842 | 5.765 | 33.214 | -42.863 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-940.92%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
2.46
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-940.92%
Profit net per salariat
24.257 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.25% | 0% | 0% | 60.08% | 30.19% | 32.62% | 38.03% | 0% |
| Marjă profit brut | 12.25% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -940.92% | 0% | 0% | 80.28% | 62.85% | 87.88% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 24.257 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 160.478 Lei | 66.706 Lei | 34.646 Lei | 47.640 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.46
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
5.43 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.46 | 1.45 | 0.8 | 1.06 | 1.59 | 1.44 | 1.97 | 2.26 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.43 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 215.651 Lei | 204.796 Lei | 137.802 Lei | 267.122 Lei | 220.981 Lei | 106.209 Lei | 125.264 Lei | 87.971 Lei |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
87.14%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.18 | 0.06 | 4.9 | 4.19 | 2.15 | 1.08 | 0.41 |
| Lichiditate imediată | 0.12 | 0.18 | 0.06 | 4.9 | 4.19 | 2.15 | 1.08 | 0.41 |
| Pondere active imobilizate | 87.14% | 78.35% | 93.27% | 0% | 0% | 0.13% | 0% | 14.79% |
| Pondere active circulante | 12.86% | 21.65% | 6.73% | 100% | 100% | 99.87% | 100% | 85.21% |
©Firme.ro