Companie
Detalii identificare
Nume firmăTRANSYLVANIA DESIGN FACTORY SRL
Cod unic de înregistrare25328640 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2009000265301
EUIDROONRC.J2009000265301
Data înființării23.03.2009 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6311
Această clasă include asigurarea infrastructurii pentru serviciile de găzduire a paginilor web, de prelucrare a datelor şi activităţi conexe. Sunt incluse activităţi specializate de găzduire, cum ar fi găzduirea paginilor web, servicii de streaming (organizare fluxuri) sau găzduire de aplicaţii. Activităţile de prelucrare a datelor includ prelucrarea completă şi elaborarea de rapoarte specializate pe baza datelor furnizate de către clienţi sau asigurarea prelucrării automate a datelor şi servicii de introducere a datelor, inclusiv activităţi de rulare a bazei de date (executare funcţiuni). Această clasă exclude: -activităţile unde furnizorul foloseşte computerul doar ca un instrument de lucru (unealtă) sunt clasificate potrivit naturii serviciilor furnizate.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii informatice
Obiect activitatePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe
Informații de contact
AdresaEroilor Revoluţiei nr. 20, Loc. Satu Mare | Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
27.764
Profit (Lei)
-18.072
Număr angajați
0
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27.764 | -18.072 | -1.506 | 1.699 | 11.684 | 82.310 | 92.295 | 0 |
| 2023 | 23.525 | 0 | 0 | 11.457 | 29.214 | 92.610 | 110.367 | 0 |
| 2022 | 100.785 | 53.767 | 4.481 | 21.090 | 46.743 | 102.008 | 127.661 | 0 |
| 2021 | 20.955 | 0 | 0 | 32.475 | 68.413 | 37.956 | 73.894 | 0 |
| 2020 | 39.450 | 18.225 | 1.519 | 41.615 | 96.395 | 38.549 | 93.329 | 0 |
| 2019 | 43.510 | 13.034 | 1.086 | 6.091 | 7.400 | 73.795 | 75.104 | 1 |
| 2018 | 50.300 | 13.006 | 1.084 | 12.087 | 0 | 74.157 | 62.070 | 1 |
| 2017 | 44.931 | 24.723 | 2.060 | 10.133 | 925 | 58.272 | 49.064 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-65.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-19.58%
Lichiditate curentă
48.45
Viteza rotație active
0.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-65.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-19.58%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -65.09% | 0% | 53.35% | 0% | 46.2% | 29.96% | 25.86% | 55.02% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 56.39% | 0% | 49.24% | 32.05% | 26.86% | 58.36% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -19.58% | 0% | 42.12% | 0% | 19.53% | 17.35% | 20.95% | 50.39% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 13.034 Lei | 13.006 Lei | 24.723 Lei |
Viteza rotație active
0.3
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
283.23 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.3 | 0.19 | 0.68 | 0.2 | 0.29 | 0.54 | 0.68 | 0.76 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 283.23 zile | 331.94 zile | 87.98 zile | 337.65 zile | 144.2 zile | 127.39 zile | 121.07 zile | 127.42 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 43.510 Lei | 50.300 Lei | 44.931 Lei |
Lichiditate curentă
48.45
Lichiditate imediată
48.45
Pondere active imobilizate
12.43%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 48.45 | 8.08 | 4.84 | 1.17 | 0.93 | 12.12 | 6.14 | 5.75 |
| Lichiditate imediată | 48.45 | 8.08 | 4.84 | 1.17 | 0.93 | 12.12 | 6.14 | 5.75 |
| Pondere active imobilizate | 12.43% | 23.98% | 31.42% | 64.32% | 71.43% | 9.11% | 0% | 1.56% |
| Pondere active circulante | 87.57% | 76.02% | 68.58% | 35.68% | 28.57% | 90.89% | 100% | 98.44% |
©Firme.ro